Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Be natural, wear natural

06.09.2022 15:54:33

Podziel się

Biżuteria pARTs została stworzona z myślą o ludziach, którzy żyją świadomie, są szczęśliwi i biorą odpowiedzialność za otaczający świat, a to wszystko w duchu troski o środowisko naturalne. pARTs powstaje zgodnie z ideą upcyklingu, która zakłada przetwarzanie surowców wtórnych w nowe produkty o wyższej jakości i wartości. W naszyjnikach, bransoletkach czy brelokach wykorzystano zużyte stalowe nakrętki, uszczelki, wtopione też zostały płytki z układami scalonymi, fragmenty filtrów, a nawet żarówki z kontrolek i bezpieczników pochodzące z różnych modeli samochodów.

Poszczególne egzemplarze mogą różnić się od prezentowanych wzorów, bo pARTs to najwyższej jakości unikalne rękodzieło artystyczne. W najnowszej kolekcji „Natural” dominują kolory ziemi. Połączenie kamieni szlachetnych (jaspis, granat, kryształ, kwarc, hematyt, karneol, agat) oraz fragmentów skór pochodzących z tapicerki samochodowej nadaje jej unikatowy charakter. Ta subtelna kolekcja to aż 4 wyjątkowe naszyjniki, 3 delikatne bransoletki oraz 3 pary kolczyków.

Za rozwój pARTs odpowiada Joanna Karlik – Knocińska, właścicielka Firmy Karlik, dealera marki Volvo oraz jej córka Julia Knocińska, która dodatkowo jest „twarzą” najnowszych kampanii marki.

pARTs dla sukcesu

Specjalnie dla Czytelników „Sukcesu po poznańsku” została przygotowana specjalna oferta upoważniająca do rabatu w wysokości 10% na całą kolekcję pARTs dostępną w salonach Volvo Firma Karlik w Baranowie, na Franowie oraz w Showroomie w Starym Browarze. Promocja trwa do 3.10.2022 r.