Witamy w LIPCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Co wybierasz – dom czy mieszkanie?

06.06.2023 09:50:17

Podziel się

Jeżeli szukasz nowego miejsca do życia, ale nie wiesz, czy kupić dom czy mieszkanie, to odpowiedzią jest Skarbcowa na Osiedlu Księżnej Dąbrówki pod Poznaniem. 12 etap rozbudowywanego od ponad 20 lat osiedla zaskakuje różnorodnością: domy szeregowe, mieszkania dwupoziomowe oraz mieszkania w zabudowie wielorodzinnej – wystarczy umówić się na prezentację i wybrać najlepszą dla siebie opcję.

TEKST: Agnieszka Jaworska-Goździewska
ZDJĘCIA: Nickel Development Sp. z o.o.
[współpraca reklamowa]

Osiedle Księżnej Dąbrówki to ponad 800 mieszkań i domów, a mieszkające w nich od kilku czy nawet kilkunastu lat rodziny nie trafiły tutaj przypadkiem. Gmina Dopiewo słynie bowiem z przyjaznego podejścia do swoich mieszkańców. Mamy tutaj zatem szkoły, przedszkola, kluby malucha, centrum medyczne, apteki, restauracje, kawiarnie i rozwinięte zaplecze handlowo-usługowe. Na osiedlu są wygodne drogi, chodniki i oświetlenie, o które w dużej mierze zadbał deweloper. Chcąc uczynić miejsce jeszcze bardziej wygodnym do życia, Nickel Development wybudował w 2011 roku Galerię Handlową Dąbrówka. Wszystko, co potrzebne znajduje się bliskiej odległości od domu, a dojazd do pracy, czy do szkoły do Poznania jest bardzo wygodny. Do miasta można dostać się drogą ekspresową S11, podmiejską koleją, a także transportem publicznym. Okolica Dąbrówki swoimi urokliwymi terenami zachęca do rekreacji. W Lesie Zakrzewskim mamy ścieżki spacerowe i trasy rowerowe, a znajdujące się nieopodal Jezioro Niepruszewskie ze słynną plażą owocową w Zborowie przyciąga miłośników rodzinnego wypoczynku. Najbardziej wiarygodne referencje osiedlu wystawiają jednak jego mieszkańcy. Ci, którzy pokochali Dąbrówkę dekadę czy dwie temu, zdążyli już przeprowadzić się do większych mieszkań lub domów budowanych w kolejnych etapach. Dodatkowo zostali ambasadorami miejsca, zachęcając swoich znajomych czy rodziców, aby także zamieszkali w tej przyjaznej okolicy.

Zamieszkaj na swoich zasadach
Z urozmaiconej oferty Skarbcowej możesz wybrać to, co najbardziej do Ciebie pasuje i jeszcze w tym roku odebrać klucze. Zwolennikom maksymalnej autonomii najbardziej do gustu przypadną dwupoziomowe domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 98 m². Ich właściciele otrzymają na parterze przestronny salon z aneksem kuchennym, a na piętrze trzy komfortowe sypialnie oraz loggię – doskonałe miejsce do relaksu. Przed domem znajdzie się wygodny podjazd i dwa miejsca postojowe, a z drugiej strony budynku prywatny taras i ogród, które będzie można zaaranżować w swoim stylu. Single lub pary szukające pierwszego mieszkania, a także wygodnych rozwiązań, które gwarantuje wspólnota mieszkaniowa, skierują swoją uwagę na zabudowę wielorodzinną, gdzie można wybierać spośród 2– i 3-pokojowych mieszkań o powierzchniach od 45 do 66 m², z ogrodem lub balkonem. Dla osób o większych potrzebach mieszkaniowych przygotowano dwupoziomowe mieszkania w domach 2-lokalowych, 3- i 4-pokojowe, o powierzchniach od 67 do 90 m². Zapewnią one funkcjonalną przestrzeń, z wyraźnym podziałem na strefę wspólną i prywatną, wygodne loggie oraz największe na tym etapie osiedla ogrody. Właściciele tych mieszkań będą cieszyć się prywatnością porównywalną z komfortem mieszkania w domu.

Nowoczesne wygodne rozwiązania dla mieszkańców
Dla budynków etapu Skarbcowa przewidziano proekologiczne rozwiązania, z myślą o środowisku i energooszczędności, zaprojektowano między innymi: nowoczesne pompy ciepła powietrze-woda, fotowoltaikę, czy ogrzewanie podłogowe. Przyszli mieszkańcy budynków wielorodzinnych będą mogli optymalizować zużycie mediów także dzięki rozwiązaniu typu smart home. Aby mieszkańcy mogli eksplorować w przyjazny i ekologiczny sposób piękne tereny wokół Dąbrówki, deweloper zadbał również o wiaty rowerowe. Właściciele mieszkań będą mogli skorzystać z wygodnej usługi wykończenia pod klucz. YouNick Design to pracownia projektowa, z którą współpraca obejmuje aranżację przestrzeni od projektu poprzez wykończenie i wyposażenie wszystkich pomieszczeń. W ofercie znajdują się 3 gotowe pakiety do wyboru, ale można także zamówić projekt indywidualny, aby przyszły dom stał się prawdziwym ucieleśnieniem marzeń.

Nickel Development
Salon Sprzedaży
ul. Piątkowska 110, Poznań
Tel. 506 175 176

sprzedaz@nickel.com.pl

Zapraszamy na nasze strony:

https://dabrowki.com/

https://www.facebook.com/osiedleksieznejdabrowki