Witamy w CZERWCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Czas na szalony karnawał [GALERIA ZDJĘĆ]

28.12.2023 20:25:27

Podziel się

Koniec starego roku i początek nowego to okres szalonych zabaw i bali. W te wyjątkowe okazje pragniemy wyglądać oryginalnie i zjawiskowo. Zatem to dobry moment na stylizację w ekstrawaganckim kapeluszu, fascynatorze czy zjawiskowym turbanie.

Nie może zabraknąć błyszczących materiałów, tiulów i cekinów. Ponadczasowa czerń, srebro, złoto, a także modne kolory magenty i kobaltu zawsze się sprawdzą w stylizacji. Strój oczywiście musi współgrać z nakryciem głowy. Zatem przy wyborze fascynatora idealnie będzie pasował skromniejszy fason sukienki. Proponujemy także ciekawe marynarki o zaskakujących wzorach, które w połączeniu z klasyczną bazą i kolorowym kapeluszem z piórami doskonale się uzupełnią. Zaskakującym trendem mogą być także „nagie sukienki” połączone z klasycznym kapeluszem typu fedora. Jednak jest to trend  zapoczątkowany już w serialu „Sex z wielkim mieście” idealny dla odważnych osób z piękną figurą. 

 

Zdjęcia: Barbara Sinica
Modelki: Ewa Okularczyk, Zuzanna Brzezińska
Makijaż: Aleksandra Muszyńska-Aszyk
Nakrycia głowy: Ewa Okularczyk / YOKOdesign
Dekoracje: Echy! Ochy! By Ola Echaust