Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Deweloperzy Dzieciom – edycja XI

05.01.2023 15:18:54

Podziel się

Za nami kolejna, XI edycja akcji Deweloperzy Dzieciom. Podobnie jak w minionych latach deweloperzy z Wielkopolski połączyli się w imię szczytnego celu - niesienia pomocy dzieciom z rodzinnych Domów Dziecka i placówek wychowawczych. Jest to jedyna taka inicjatywa w Polsce.

ZDJĘCIA: Archiwum organizatora

Event Deweloperzy Dzieciom na stałe wpisał się w świadomość deweloperów i dzieci, którym akcja pomaga. XI edycja odbyła się na terenie HistoryLand w Poznaniu. - Zmieniająca się rzeczywistość, czyli zniesienie większości obostrzeń pozwalają nam w tym roku powrócić do eventowej formy akcji. To dla nas, organizatorów akcji, ale przede wszystkim dla jej beneficjentów wielka radość - ponownie się spotkać, by wspólnie poczuć klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. – mówi Hubert Maćkowiak z firmy Mission Public Relations. W tym roku organizatorzy zaprosili podopiecznych z 9 placówek.

- Tradycyjnie, jak co roku, wspieramy akcję charytatywną Deweloperzy Dzieciom. Nie wyobrażamy sobie Świąt bez udziału w tej szczytnej inicjatywie. Pozwala ona dać odrobinę radości tym dzieciakom, które wychowują się w Domach Dziecka i w okresie świątecznym jeszcze bardziej niż na co dzień brakuje im rodzinnego ciepła. Akcje charytatywne są dla nas impulsem do wspólnego działania, jednoczą pracowników, pozwalają nam wywiązywać się z misji społecznej odpowiedzialności biznesu. – mówi Joanna Brzykcy-Orzechowska koordynator Działu Marketingu firmy Monday Development.

Tegoroczną edycję wsparli: Agrobex, Area Development, art.Locum, Ataner, Chronos, Constructa Plus, Cordia, Dombud Development, EBF Development, Greenbud Development, Grupa Inwest, Inwestycje Wielkopolski, Jakon, KDM Deweloper, KM Building, Konimpex Invest, Kos-Dom, Monday Development, Nickel Development, NovaForm, Proxin, Quadro Development, Robyg, Ronson Development, Skaland, Spravia, Vinci Immobilier, Virke.