Witamy w LIPCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Dobrze, że jesteś [GALERIA ZDJĘĆ]

Podziel się

Za nami pierwsze z cyklu spotkanie „Dobrze, że jesteś”. Projekt zainicjowany przez Wojciecha Wrocińskiego okazał się wielkim sukcesem. Na spotkanie „dobrego biznesu” do Hotelu Włoskiego przyszły tłumy.

Na scenie pojawiło się trzech prelegentów, którzy dzielili się swoim doświadczeniem z różnych branż. Jako pierwsza wystąpiła Justyna Broniecka - przedsiębiorca, autorka książek, właścicielka marki ZUS To Nie Mus. Od ponad 15 lat współpracuje z przedsiębiorcami pomagając im ułożyć swoje biznesy, zoptymalizować podatki, wybrać dla nich najlepsze formy prawne prowadzenia swoich firm. Jako druga wystąpiła nasza redaktor naczelna Joanna Małecka, która opowiadała o budowaniu marki, i o tym, że w Sukcesie już nie warto a zwyczajnie trzeba być. Na koniec Bartłomiej Krukowski - prezes Partnerskich Klubów Biznesu Wielkopolska opowiedział o tym jak bezpiecznie wprowadzić na wielu etapach zabezpieczenie majątku prywatnego i firmowego. Nie zabrakło networkingu, rozmów do późnych godzin wieczornych i pysznej kawy.

Zapraszamy do galerii zdjęć Doroty Urbańskiej