Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Dziewczyny mają moc! [GALERIA ZDJĘĆ]

06.06.2022 21:46:06

Podziel się

To był inspirujący maj w Posnanii. Energetyczny, pełen pasji i wzajemnego wsparcia w duchu girl power. W przestrzeni Crystal Forum gościły przede wszystkim – zarówno młode, jak i dojrzałe – rozmówczynie, które opowiadały o swoich zainteresowaniach, spełnianiu marzeń i dbaniu o siebie.

ZDJĘCIA: Sławomir Brandt

Spotkania pod hasłem #owaznychsprawachbezspiny odbywały się w ramach cyklu „Planeta Dziewczyn”. Projekt skierowany był do nastolatek. Do rozwoju swoich pasji zachęcali Maria Jeleniewska, gwiazda polskiego TikToka, Daniel Borzewski, tancerz znany m.in. z programu „Mam talent!” i Aleksandra Grzywacz, miłośniczka koni prowadząca kanał na YouTube. O tym, jak mądrze te zainteresowania rozwijać, mówiła psycholożka Natalia Minge. Nie zabrakło również rozmów o podążaniu za marzeniami i prowadzeniu własnego biznesu. O pomyśle na własną markę opowiadała Shatzii, czyli Paulina Mikołajczak właścicielka firmy  Eleven, influencerka Natalia Mocha – pomysłodawczyni marki biżuteryjnej NN Projekt, Oksana Ravliv – CEO upcyklingowej marki Nefritis Store oraz Elka Kosek – współzałożycielka Nami Studio z unikalną ceramiką. Ostatnie spotkanie było skupione wokół dbania o zdrowie. W Posnanii gościły dermatolog Małgorzata Misterska, blogerka Livebetter – Julia Ziółkowska i dawczyni szpiku Izabella Ławińska.  Wierzymy, że spotkania z kreatywnymi i inspirującymi kobietami, wymiana doświadczeń i wzajemne wsparcie pozwolą młodym dziewczynom poczuć siłę, i energię, żeby z odwagą wchodzić w dorosłość – podsumowała projekt Agnieszka Juszkis, dyrektorka marketingu w Posnanii.