Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Ekocuda po raz drugi w Poznaniu

30.04.2019 12:00:00

Podziel się

Cieszymy się, że po raz drugi mogliśmy patronować targom kosmetyków naturalnych w Poznaniu Ekocuda, które przyciągnęły tłumy.

TEKST: Joanna Małecka

Kolejka chętnych ustawiła się przed budynkiem Concordia Design jeszcze przed planowym otwarciem. Co sprawia, że Ekocuda wyróżniają się na tle innych wydarzeń? Możliwość rozmowy z producentami, dostęp do premierowych produktów, a także inspirujące warsztaty i wykłady.

Rynek kosmetyków naturalnych rozwija się bardzo szybko, dzięki temu podczas każdej z edycji targów znane marki prezentują swoje nowości, uczestnicy mogą także poznać debiutujące na rynku firmy. Dzięki tej różnorodności nie tylko miłośnicy eko mogą znaleźć coś dla siebie, lecz także osoby, które stawiają pierwsze kroki w świecie ekokosmetyków.

– Pomimo że Ekocuda mają już 3 lata i za nami 11 odsłon w trzech miastach, to każde wydarzenie jest dla całego naszego zespołu dużym wyzwaniem. Stawiamy na jakość, wysoki poziom organizacji, by zarówno uczestnicy, jak i wystawcy byli zadowoleni – mówi Zuzanna Mierzejewska, właścicielka marki Ekocuda i organizatorka targów. – Największym dowodem uznania naszej pracy są wystawcy, którzy są z nami od pierwszej edycji, a także uczestnicy regularnie odwiedzający targi. Sponsorem tegorocznej edycji w Poznaniu była firma Pixie Cosmetics, która ściśle współpracuje z akademiami wizażu z całej Polski.