Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Event doskonały? To możliwe!

04.06.2019 14:00:00

Podziel się

Chcesz zorganizować urodziny, imieniny, wesele, bankiet firmowy i nie wiesz od czego zacząć? A może potrzebujesz wsparcia przy przygotowaniu imprezy plenerowej? Zamiast rozkładać ręce i przeglądać setki ofert w Internecie, zadzwoń do Magic Events. Ich usługi są na najwyższym poziomie, a proponowany catering zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających. Świeże produkty, niebanalne podejście do gotowania, łączenie tradycji z nowoczesnymi technikami, elegancka forma podania – to główne atuty. Odchodzą od standardów i proponują rozwiązania nietuzinkowe, po które klienci regularnie wracają.

TEKST: Joanna Małecka
ZDJĘCIA: Magic Events

Od ośmiu lat, z ogromnym powodzeniem, organizują święta miast, gmin i powiatów. W tym roku ich wariacji na temat ziemniaka będzie można spróbować podczas „Pyrlandii”, która odbędzie się na Łęgach Dębińskich 31 sierpnia. Na czele tej doskonale zorganizowanej machiny stoi Monika Szczodrowska, dla której najważniejsza jest jakość. – Dbamy o każdy szczegół zarówno atrakcji podczas eventu, jak i cateringu, który jest jednym z najistotniejszych elementów – mówi. – Wszystkie produkty kupujemy u lokalnych producentów, potrawy przygotowujemy tego samego dnia. Odchodzimy od standardów, wprowadzamy inne rozwiązania cateringowe, które cieszą się ogromną popularnością.

Płonące przekąski

Jeśli na stole pojawia się dym, a jedzenie jest idealnie ułożone na lustrach, to wiadomo, że za tym wydarzeniem stoi Magic Events. Catering, który do tej pory kojarzył się z kanapkami lub mikroskopijnymi przekąskami typu finger-food, przechodzi do historii. Dziś liczy się pomysł, sposób łączenia smaków i podanie ich w taki sposób, żeby każdy chciał po nie sięgnąć. – Dziś klienci chcą czegoś więcej, czegoś, co robi wrażenie – dodaje Monika Szczodrowska. – A potem miło jest odebrać telefon z informacją, że to, co zrobiliśmy było pyszne i pięknie podane. I o to nam chodzi.

Jadalne opakowanie

Na specjalne zamówienie przygotują też garmażerkę. Ich serwis obecny jest na miejscu, ale zanim cokolwiek pojawi się na stole, najważniejsze jest uszycie oferty na miarę. – Wszystkie propozycje pokazujemy przed imprezą w formie test panelu – mówi Monika Szczodrowska. – Wiele razy spotykamy się z zaskoczeniem, klienci zastanawiają się, z czego zrobione są poszczególne dania. A po degustacji chcą więcej i więcej.

Ostatnim projektem, którym mogą się pochwalić, był duży bal w Zaniemyślu. Dania podano w formie szwedzkiego stołu, a towarzyszył im… ciekły azot. Monika Szczodrowska zorganizuje każdy event. Pomysły na niebanalne serwowanie dań przywozi z zagranicy, gdzie catering to nie jest już zwyczajny poczęstunek, a uczta smaków i zmysłów. Jednym z Jej ostatnich rozwiązań są jadalne opakowania. – Nie wyobrażam sobie podać jedzenia niskiej jakości, jak robią to niektórzy. To wstyd dla firmy cateringowej – wyjaśnia.

Podejmą każde wyzwanie 

Na co dzień obsługują wiele firm i instytucji. Przygotowują catering biznesowo-korporacyjny, czyli dostarczają śniadania, lunche, jedzenie na uroczystości, imprezy zewnętrzne, integracyjne. Mają swoich animatorów, organizują konkursy dla dzieci i dorosłych, malowanie buziek, różnego rodzaju warsztaty i animacje, dostarczają żywe maskotki, proponują kreatywne zabawy oraz gry dostosowane do wieku i umiejętności uczestników eventu. Fantastycznym dopełnieniem każdej imprezy plenerowej są dmuchane place zabaw. Firma Magic Events w swojej ofercie posiada także i te atrakcje. „Ciuchcia” dla maluchów, kosmiczny plac zabaw „Rakieta” czy zjeżdżalnia „Smok” – to tylko kilka z posiadanych przez firmę dmuchańców. Dzieci nie potrafią się im oprzeć! Oczywiście nie może zabraknąć popcornu, waty cukrowej, sorbetów czy balonów z helem. Na specjalne życzenie proponują live cooking, obsługują cateringi VIP-owskie, serwując nawet krewetki we wszystkich postaciach. Dodatkowo zajmą się dekoracjami, nagłośnieniem, oświetleniem, pełną obsługą także w domu u klienta. – Często goście wracają do nas na poszczególne imprezy plenerowe i mówią: cały rok czekałem na to wasze pyszne jedzenie – kwituje Monika Szczodrowska. – I to jest dla nas najlepsza rekomendacja. 

Firma Magic Events ma swoje przedstawicielstwo także w Anglii. – Europa robi się coraz mniejsza, dlaczego z tego nie skorzystać. Dla dobrej zabawy i pysznego jedzenia nie ma granic – podsumowuje Monika Szczodrowska.

Magic Events

Tel. +48 725 94 00 10  – Monika Szczodrowska, Polska
Tel. +44 737 554 2488 – Piotr Pawlicki, Wielka Brytania