Witamy w LIPCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych - prezenty last minute

14.12.2021 14:09:36

Podziel się

Znalezienie idealnego prezentu pod choinkę to nie lada wyzwanie – z pomocą przychodzi tu Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, który odbędzie się 17-19 grudnia. Na Międzynarodowych Targach Poznańskich będzie można zakupić wyjątkowe prezenty i dekoracje świąteczne, a także skorzystać z ciekawych warsztatów.

Stali bywalcy Festiwalu wiedzą, że tu zawsze kupi się coś oryginalnego, niepowtarzalnego, z duszą. Ceramika, biżuteria, ubrania, wszelkiego rodzaju dekoracje – często ręcznie robione, sprzedawane bezpośrednio przez producentów. Warto tu wpaść w poszukiwaniu prezentów lub świątecznych ozdób do domu.

Jarmark świąteczny

Podczas Festiwalu będzie można zakupić m.in. biżuterię, odzież damską i dodatki odzieżowe; ceramikę, wyroby ze szkła, szydełkowe czy zdobione techniką decoupage. Pojawią się obrazy, grafiki, kartki okolicznościowe czy metaloplastyka. Nie zabraknie również artykułów do dekoracji wnętrz, zwłaszcza świątecznych: bombek, ozdób, świec czy obrusów.

Przystanek na Wianek

Prezenty niekoniecznie muszą być kupione, często najpiękniejsze i najcenniejsze są te wykonane własnoręcznie. Podczas Festiwalu będzie można wziąć udział w licznych warsztatach organizowanych przez rękodzielników, którzy podzielą się swoją pasją i wiedzą, pomagając wykonać ozdoby i upominki dla bliskich. Przez wszystkie trzy dni wydarzenia, Kwiaciarnia Przystań Po Kwiaty zaprasza na dwugodzinne warsztaty, podczas których będzie można nauczyć się, w jaki sposób wykonać wianki świąteczne, które idealnie sprawdzą się jako ważny element dekoracyjny świątecznej aranżacji.

Aromatyczne Święta

Uczestnicy Festiwalu będą mieli również możliwość wzięcia udziału w warsztatach organizowanych przez markę LaQ, podczas których stworzą własne, aromatyczne kule do kąpieli. Możliwość wyboru koloru i zapachu pozwoli skomponować idealny bukiet zapachowy, tworząc prosty, ale wyjątkowy prezent.

Data: 17-19 grudnia 2021

Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie, pawilon 6, wejście od ul. Bukowskiej

Godziny otwarcia:

Piątek: godz. 12.00 – 19.00

Sobota: godz. 10.00 – 19.00

Niedziela: godz. 10.00 – 18.00

Bilety: https://tobilet.pl/festiwal-sztuki-i-przedmiotow-artystycznych-2021.html

(bilet na Festiwal upoważnia do zwiedzania ekspozycji CAVALIADA EXPO, tj. stoisk wystawców w pawilonie 6 oraz ARENY B w pawilonie 3A)