Witamy w CZERWCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Home office nad Bałtykiem? Teraz to możliwe!

09.11.2020 13:31:21

Podziel się

Wiemy, za czym tęsknisz dziś najbardziej – za wolnością, przestrzenią i wiatrem we włosach. Zakryte twarze, liczne covidowe obostrzenia – konieczne i właściwe, ale mocno nas ograniczające. Jak doświadczać swobody przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa? Gdzie znaleźć miejsce przyjazne, piękne, pomagające zachować balans duchowo-cielesny? Odpowiedzią są Apartamenty Koło Brzegu w Podczelu, malowniczej dzielnicy Kołobrzegu

Tekst: Agnieszka Jaworska-Goździewska
Zdjęcia: Nickel Development

 

Wyjazd, a może ucieczka?

Wsiadasz w samochód i po niecałych 4 godzinach jesteś już w nadmorskim kurorcie. Jeżeli wybierzesz pociąg – podróż zajmie Ci pół godziny dłużej. Zostawiasz za sobą koronawirusową rzeczywistość: przeludnione ulice, sanitarny reżim, brak swobody. Łapiesz duży haust powietrza i już wiesz, że to był świetny pomysł. Największe i najpiękniejsze polskie uzdrowisko wita Ciebie morską bryzą, solankami i borowiną, ale przede wszystkim przyrodą dającą ukojenie i swobodę. Dzielnica Kołobrzegu, Podczele,  oczarowuje walorami trudnymi do odnalezienia w innych miejscowościach. Zacisznie położone, z dala od tłocznego i ruchliwego centrum kurortu, między lasem a ekoparkiem, swoją swobodną i baśniową aurą oferuje najwyższą jakość odpoczynku. Z Apartamentów Koło Brzegu do złocistej, szerokiej i urokliwej plaży dojdziesz spacerem w kilka minut, a jeżeli lubisz wycieczki, to na brak rekreacyjnych terenów w Podczelu nie będziesz narzekał. Wzdłuż linii brzegowej wije się malownicza trasa rowerowa, która poprowadzi Cię do kołobrzeskiego mola lub na rybkę. Wspomniany ekopark to ekologiczny użytek, chroniący unikatowe siedliska zwierząt ekosystemu słonawych torfowisk. Przechadzka po nim jest wyprawą do krainy ciszy, przetykaną jedynie – niezwykle miłym dla ucha – świergotaniem ptaków.

Bezpieczeństwo na najbliższe miesiące, czy…

Oddane do użytkowania trzy miesiące temu Apartamenty Koło Brzegu w Podczelu to nowy, pachnący świeżością całoroczny obiekt wakacyjny. Oryginalna, wpasowana w otoczenie architektura dwóch budynków skrywa równie przemyślane i piękne wnętrza. Zamiast wszechobecnego nad Bałtykiem betonu i szkła pośród czerwonych dachów osiedla Podczele wyrastają dwa kameralne budynki obłożone płytami włókno-cementowymi, o barwie drewnianych belek wyrzucanych na brzeg morza. Między budynkami znajduje się strefa relaksu – wizualnie nawiązująca do plaży – wysypana piaskiem, z plażowymi koszami i wysokimi trawami budującymi klimat spokoju i odpoczynku. Nad kameralnym placem zabaw dla dzieci rozwinięty jest żagiel, który zapewni wszystkim przyjemny cień. Na froncie dumnie stoi Marian – ufundowana przez dewelopera rzeźba mewy, kołobrzeskiego symbolu, stworzonego na wzór wrocławskich krasnali i zielonogórskich bachusów.

Wewnątrz budynku znajdziemy lobby, strefę FUN, strefę SPA z łączką solarną, saunę i jacuzzi. To tutaj w jesienne i zimowe wieczory będziesz budować odporność i oddawać się relaksowi, czytając ulubioną książkę na leżance. Wreszcie – miejsce najważniejsze – Twój apartament. W zależności od potrzeb jedno- lub dwupokojowy, z aneksem kuchennym i łazienką, całkowicie wykończony i wyposażony, czekający na moment, w którym otworzysz drzwi i wniesiesz do środka swoje rzeczy osobiste. Tutaj możesz przyjechać na weekend, na urlop, na święta. Jeżeli masz taką możliwość, możesz także stąd pracować, traktując apartament jako swoje biuro.

…zysk na lata?

W dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości, w czasach covidowego tsunami i gospodarczej niepewności, niezmiennie opłacalne jest inwestowanie w nieruchomości. W cenie są zwłaszcza gotowe, funkcjonujące obiekty, z których od razu można czerpać zyski.

Taką ofertę ma Nickel Development, posiadając na sprzedaż urządzone ze smakiem apartamenty. Architekci projektując wnętrza, szukali naturalnych materiałów, inspirowali się kolorami piasku, morza, traw rosnących na wydmach i drewna wyrzucanego na brzeg. Z tej pracy powstały dwa style wykończenia: Poranek na plaży i Wydmy Bałtyku, oba cieszące oczy i kojące duszę. Zakupione apartamenty możesz wynajmować samodzielnie lub przy pomocy profesjonalnego operatora Rent Like Home. Do wyboru pozostały jeszcze 24 z 96 apartamentów, o powierzchniach od 33,9 do 40,4 m². Ceny wahają się od 364 do 440 tysięcy zł.  

 

Nickel Development

Biuro Sprzedaży
ul. Piątkowska 110, Poznań

Tel. +48 506 175 176
E-mail: sprzedaz@nickel.com.pl