Witamy w LIPCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Idą Święta [GALERIA ZDJĘĆ}

11.12.2023 10:48:26

Podziel się

Święta to czas magii, radości i spotkań z najbliższymi. To również idealna okazja, aby pokazać się w nowej, świątecznej odsłonie. Jak co roku postawiliśmy na tradycyjne świąteczne zestawy kolorów, takie jak czerwień, nasycona zieleń i czerń.

Kolory, które pięknie skomponują się w każdym świątecznym kadrze. Podkreślą urodę i sprawią że będziemy wyglądać wyjątkowo. Połączenia z błyszczącymi dodatkami tworzą niepowtarzalny efekt a zestawy z odrobiną błyszczących dodatków i bogatej biżuterii zachwycą niejedną świąteczną imprezę. Niezależnie od tego czy to oficjalna impreza firmowa, czy też rodzinne spotkanie, te zestawy zawsze wyglądają elegancko, bogato i świątecznie. Niezastąpione materiały to szlachetnie wyglądające aksamity i welury, ponadczasowe kratki czerwono-złoto-zielone, błyszczące dzianiny, satynowe tafty lub efektowne koronki.

Dziękujemy za udostępnienie przestrzeni do zdjęć w Domku Świetego Mikolaja na Jarmarku Świątecznym na Międzynarodowych targach Poznańskich.

Przygotowanie sesji:
Stylizacje: Marta Rasch, Novamoda.pl
Fotografia: Agata Jesse Obiektywnie
Modelki: Dominika Raczkiewicz, Paulina Szymczak, Marta Rasch, Joanna Małecka