Witamy w CZERWCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

#JestemSobą GRUDZIEŃ

29.11.2023 12:06:44

Podziel się

Wspólnie ze SWAN Photography realizujemy akcję pt. #jestemSobą. Przez kolejne miesiące pokazujemy spełnione kobiety, na różnych etapach życia, które odważnie przez nie idą, są dumne ze swojej kobiecości, nie boją się marzyć, pozostając sobą. Poznajcie Anię Majewską.

Jestem sobą, bo zawsze biorę 100 procent odpowiedzialności za swoje decyzje i jestem konsekwentną kobietą. Jestem sobą, bo mam świadomość, że moją kobiecą siłę wyrażam mądrością i niezależnością. Strach nauczyłam się zamieniać w potencjał jaki we mnie drzemie. Mam świadomość  tego, co mi przekazano z biegiem lat i jestem dumna ze swojego pochodzenia. Akceptuję to na co nie mam wpływu tu i teraz nawet jeśli to jest najtrudniejsze. Jestem sobą, bo nie jestem idealna i nawet się nie staram. Mam świadomość mojej wolności, bo zawsze mam wybór. Stworzyłam gabinet pielęgniarstwa rodzinnego najlepiej jak umiałam i od ponad 25 cały czas udoskonalam swoją pielęgniarską wiedzę w tym zakresie.

Ania Majewska