Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Jesteś tym, co widzisz

11.04.2022 12:36:57

Podziel się

W marcu swoje dziewiąte urodziny świętowała Brodziak Gallery. Z tej okazji, podczas wyjątkowego wernisażu fotograf zaprezentował swoja nową fotografię zatytułowaną „Wonderland”. Zdjęcie przenosi nas w zaczarowany, bajkowy świat i daje wytchnienie w ciężkich czasach i trudnej sytuacji.

TEKST I ZDJĘCIA: Redakcja

Szymon Brodziak podczas spotkania mówił, że wraz z całym zespołem Brodziak Galery zastanawiali się, czy w obecnej sytuacji wypada świętować. Frekwencja podczas urodzinowego spotkania była jednak najlepszą odpowiedzią na te wątpliwości, a w trakcie wieczoru, uczestnicy mogli zakupić charytatywne fotografie, wziąć udział w licytacji i wpłacać datki na rzecz Ukrainy.
Brodziak Galery to niepowtarzalne miejsce na kulturalnej mapie Poznania od dwóch lat działa na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ul. Głogowskiej 16. Siedziba w obecnej lokalizacji otwarta została dokładnie 2 tygodnie przed lockdown’em. - Obecnie żyjemy w obliczu wojny w Ukrainie, ale przez cały ten czas dzielimy się pięknem, pomagamy poprzez fotografię, muzykę i szeroko pojętą sztukę – mówi fotograf Szymon Brodziak - Tworzymy przestrzeń do spotkań z wyjątkowymi ludźmi, aby kontemplować sztukę i wzajemnie się inspirować.