Witamy w LIPCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Klub dla biznesu, klub dla Ciebie

08.07.2024 11:03:41

Podziel się

W tętniącej życiem okolicy Starego Rynku w marcu tego roku rozpoczął swoją działalność Klub Pod Papugami. To miejsce szybko zdobywa uznanie dzięki wyjątkowej atmosferze i szerokiej gamie oferowanych usług. Od koncertów na żywo, przez wyrafinowany bar koktajlowy, świetne menu, aż po palarnię cygar – Pod Papugami oferuje coś więcej niż typowy klub muzyczny czy restauracja. Łącząc elegancję i artystyczny wystrój z funkcjonalnością, klub staje się idealnym miejscem na organizację nie tylko spotkań towarzyskich czy uroczystości rodzinnych, ale także spotkań biznesowych, oferując przestrzeń, która wyróżnia się na tle innych miejsc w mieście.

TEKST I ZDJĘCIA: Pod Papugami
[współpraca reklamowa]

Już od momentu wejścia do Klubu Pod Papugami gości zaskakuje niezwykła atmosfera tego miejsca. Wnętrza klubu są zaprojektowane z niezwykłą dbałością o szczegóły. Kolory, subtelne oświetlenie i starannie dobrane meble zapewniają gościom wygodę i przyjemność. Obrazy i dekoracje ubarwiają lokal, a wszystko to tworzy niepowtarzalny klimat. Nadaje miejscu oryginalny wizerunek amerykańskich klubów jazzowych. Takiego miejsca w Poznaniu jeszcze nie było!
– Atmosfera i klimat naszego klubu sprzyjają organizacji spotkań rodzinnych, takich jak urodziny, jubileusze, czy przyjaciół – mówi Tomasz Gołembski, Sales Manager Klubu. Ale co ważne, biznes również potrzebuje dobrej atmosfery i to właśnie oferujemy naszym klientom, którzy decydują się na spotkania biznesowe, rozmowy z kontrahentami czy szkolenia i warsztaty. Klub Pod Papugami to doskonałe miejsce dla firm poszukujących miejsca na spotkania z klientami, konferencje, szkolenia czy eventy firmowe. Jest znakomicie zlokalizowany, znajduje się w centrum miasta, a przestronne i eleganckie wnętrza, wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, umożliwiają organizację wydarzeń na najwyższym poziomie.

Klub dysponuje dwiema salami – klubową oraz VIP Room’em, które można dostosować do indywidualnych potrzeb każdego wydarzenia. Sala klubowa, przestronna i dobrze oświetlona, idealnie nadaje się na większe spotkania i konferencje, podczas gdy VIP Room oferuje bardziej kameralną atmosferę, idealną na mniejsze zebrania czy ekskluzywne spotkania z kluczowymi klientami.

– Dobre relacje i dobrą atmosferę buduje się często po godzinach, kiedy zakończą się już oficjalne spotkania – uśmiecha się Tomasz Gołembski – muzyka na żywo, którą gramy codziennie, palarnia cygar czy świetnie zaopatrzony bar gwarantują dobrą zabawę i świętowanie wspólnych sukcesów.

Klienci biznesowi klubu często wracają do jego oryginalnych wnętrz, biorąc udział w prywatnych spotkaniach i uroczystościach rodzinnych. Klub jest świetnym miejscem do organizacji urodzin, jubileuszy czy przyjęć rodzinnych.

Indywidulane podejście
– Spotkanie w gronie najbliższych może umilić dobry pianista, saksofonista czy występ wokalisty lub wokalistki – to z pewnością wyróżnia naszą ofertę na rynku poznańskim i sprawia, że jest wyjątkowa – z dumą wyjaśnia Tomasz Gołembski. Indywidulane podejście do klienta i elastyczność w przygotowaniu oferty to znaki rozpoznawcze klubu. Aranżację wnętrz czy menu można dostosować do specyfiki wydarzenia – od eleganckich kolacji, przez bankiety, aż po mniej formalne przyjęcia. Nie dziwi fakt, że Pod Papugami zdobywa coraz więcej pozytywnych opinii, obserwujących to miejsce w mediach społecznościowych i oczywiście coraz większego grona klientów. To również wielka zasługa klubowej kuchni. Przystawki, zupy i dania główne są chwalone przez zadowolonych gości. – Zatrudniamy w kuchni pasjonatów i profesjonalistów. Nasi klienci dostają na swoich talerzach efekt ich kulinarnego talentu – śmieje się Gołembski.

Doświadczony zespół
Wyjątkową ofertą klubu jest palarnia cygar, jedna z niewielu w Poznaniu, gdzie na wygodnej kanapie w stylu chesterfield goście mogą delektować się starannie dobranymi cygarami najlepszych światowych firm. Doskonałe miejsce dla doświadczonych afficionados, ale też nowicjuszy, którzy chcą rozpocząć przygodę z cygarami lub po prostu potraktować wizytę w cigar lounge jako dodatkową atrakcję wieczoru. Bar w każdym klubie jest miejscem szczególnym, stanowi jego centrum, jest symbolem zabawy i oderwania się od codzienności. Bar w Pod Papugami jest duży, elegancki i świetnie zaopatrzony. Doświadczony zespół barmanów tworzy koktajle, które łączą w sobie klasyczne receptury z nowoczesnymi trendami, oferując gościom niezapomniane doznania smakowe. Koktajle, szeroka karta win czy mocnych alkoholi zadowolą różne gusta, a organizowane degustacje alkoholi są niejednokrotnie jedną z atrakcji imprez organizowanych dla firm.

Klub Pod Papugami oferuje różne opcje rezerwacji, od wynajmu stolików, przez całe sale, aż po kompleksowe pakiety eventowe, a rezerwacji można dokonywać zarówno telefonicznie, jak i online, co ułatwia organizację wydarzeń i pozwala na szybkie dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb. Pod Papugami to miejsce, które warto odwiedzić, aby przekonać się, jak doskonałe może być połączenie rozrywki, relaksu i profesjonalizmu.

Klub Pod Papugami: tel. 500 210 333, rezerwacja@klubpodpapugami.pl, www.klubpodpapugami.pl