Witamy w LIPCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Kobieca strona Lecha Poznań [GALERIA ZDJĘĆ]

08.04.2024 10:18:44

Podziel się

W piątek, 15 marca na Enea Stadionie odbyły się kolejne Derby Poznania. To właśnie wtedy w meczu 25 kolejki Lech podejmował przy Bułgarskiej Wartę, a sam mecz był nie tylko świętem regionalnej piłki nożnej, ale także wydarzeniem dedykowanych dla kobiet, kibicek Kolejorza.

ZDJĘCIA: Organizator

Event pod hasłem „Kobieca strona Lecha Poznań” był zorganizowany po raz czwarty i jak zawsze odbył się on przy okazji meczu Kolejorza, rozgrywanego w okolicy Dnia Kobiet. Podczas tegorocznego wydarzenia piękniejsza część naszych kibiców mogła spotkać się we wspólnym gronie, porozmawiać, posłuchać dobrej muzyki, wziąć udział w konkursach, a także wspierać piłkarzy w walce o kolejne ważne zwycięstwo.

Poza upominkami, które - jak zawsze - przygotowali partnerzy wydarzenia, każda uczestniczka eventu mogła skorzystać z rozmaitych zabiegów z branży beauty, wziąć udział w warsztatach tanecznych z instruktorami szkoły tańca oraz dobrze się bawić przy muzyce DJ’a Maqoo, drinkach przygotowanych przez barmana z Cuba Libre i doskonałym cateringu. - Drugi raz wzięłam udział w „Kobiecej stronie Lecha Poznań” i muszę przyznać, że to świetna inicjatywa dedykowana dla kobiet kibicujących Kolejorzowi. Można nie tylko wymienić się uwagami dotyczących samego meczu, ale też zrelaksować się w damskim gronie czy posłuchać dobrej muzyki - mówi jedna z zawodniczek Lecha Poznań UAM, które również pojawiły się na tym evencie.