Witamy w kwietniu! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Kolorowe jarmarki! [GALERIA ZDJĘĆ]

21.06.2022 14:27:58

Podziel się

Wakacje to ten czas w roku, na który wszyscy czekamy z utęsknieniem. Lubimy w tym czasie wyróżnić się z tłumu. Pokazujemy się z innej, mniej grzecznej strony i trochę luzujemy po całym roku wytężonej pracy. Nadmorskie eskapady, leśne ostępy, górskie odludzia czy resortowe wakacje to wszystko sprzyja lekkiemu zwariowaniu. Bo kiedy jak nie teraz?!

TEKST: Adam Szulc Barber & Jama

To samo tyczy się fryzur. To właśnie tą porą najczęściej obserwujemy większe zainteresowanie odrobiną szaleństwa. Ludzie są bardziej odważni, a i fryzjerzy potrafią wtedy puścić wodze fantazji i zaproponować cos więcej ponad słynne: „krótko po męsku”. Spacerując zatem modnym bulwarem czy nawet miejską ulicą widzimy kosmiczną feerię fryzur przypominającą wymieszane piosenki w różnorodnym filmowym soundtracku. To jest właśnie piękne - różnorodność. My na ten sezon proponujemy kolor albo silnie rozjaśnione pasma. Niech bije w oczy. Niech będzie prosto z mostu. Iść przed siebie, a w witrynach sklepowych przyglądać się komuś zupełnie innemu niż ten smutny gość zza biurka czy ławki szkolnej. Doktor Jekyll i Pan Hyde. Neonowo. Niebanalnie. Intensywnie. Po prostu… kolorowo!

A jeżeli farba nie zmyje się do 1 września? To będziemy o lecie pamiętać troszkę dłużej. Choćby i do jesiennych słot. Wakacje!

 

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ