Witamy w CZERWCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Kramm – pośrednictwo nieruchomości premium na najwyższym poziomie

08.09.2023 10:44:40

Podziel się

Rynek premium to nie tylko drogie posiadłości, lecz także jakość obsługi na najwyższym poziomie. Dominika Sadowska-Nowak, założycielka biura nieruchomości Kramm, dzieli się spojrzeniem na standardy pracy, które pozwoliły mu wyróżnić się na rynku.

Rezydencje, pałace czy wille wyróżniają się nie tylko luksusowym wykończeniem i wyposażeniem, ale przede wszystkim historią, duszą oraz unikalnym charakterem. To miejsca o architekturze niepowtarzalnej, osadzone w prestiżowych lokalizacjach. Pozyskiwanie tych luksusowych nieruchomości to efekt wielostronnych działań i budowania relacji. Często to właściciele sami zgłaszają się do naszego biura z poleceń. Współpraca z różnymi ekspertami z rynku, a nawet instytucjami kultury, również odgrywa kluczową rolę.

Współpraca z ekspertami
Tutaj potrzebna jest specjalizacja, głęboka znajomość rynku premium, doświadczenie w obsłudze wymagających klientów oraz zdolność świadczenia usług na najwyższym poziomie. Te transakcje są złożone i wymagają profesjonalnego podejścia, indywidualnej obsługi klienta oraz precyzyjnego planowania i realizacji każdego etapu. Niezbędna jest także współpraca z ekspertami od aranżacji wnętrz, rzeczoznawcami, specjalistami od sztuki i renowacji, a także prawnikami i urzędnikami. Biuro nieruchomości musi dysponować odpowiednimi narzędziami marketingowymi, umożliwiającymi ekskluzywne promowanie tych wyjątkowych obiektów.

Dyskrecja i spersonalizowane podejście
Biuro Kramm kładzie nacisk na bliski kontakt z klientem, indywidualne podejście do każdej transakcji i koncentruje się na jakości, nie ilości ofert. Każda nieruchomość jest traktowana jako strategiczny projekt marketingowy i sprzedażowy, zapewniający reprezentację interesów klienta na najwyższym poziomie. Poznańskie biuro, działające na umowach ekskluzywnych, organizuje profesjonalne sesje fotograficzne, dni otwarte z wernisażem i wdraża innowacyjne inicjatywy. Rozumie, że nie wszystkie nieruchomości mogą być publicznie dostępne w Internecie. Właściciele oczekują dyskrecji i spersonalizowanego podejścia, a biuro dysponuje narzędziami, które umożliwiają znalezienie idealnych nabywców nawet bez publicznych ogłoszeń.

Ekskluzywne nieruchomości to nie tylko wyjątkowe przestrzenie, lecz także jakość obsługi premium. Zespół ekspertów nieruchomości z Kramm to doskonały przykład, że sukces w tej dziedzinie opiera się na pasji, specjalizacji oraz oddaniu w zapewnianiu najwyższych standardów obsługi klienta.