Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Lecę srebrzystym ptakiem nad złotą plażą

04.05.2021 10:32:24

Podziel się

Wakacje. W pandemicznym roku pierwsze skojarzenie to: gdziekolwiek, kiedykolwiek, jakkolwiek. Nic bardziej mylnego. Po długich miesiącach lockdownu, po lawinie coraz gorszych informacji, należy się nam wszystkim coś absolutnie wyjątkowego. Te wakacje mają być jak pierwszy taniec na weselu: starannie przemyślane, zaplanowane, rozpisane w szczegółach, bez jednej fałszywej nuty, słowem – idealne.

Tekst: Agnieszka Jaworska-Goździewska
Zdjęcia: Nickel Development

Przedłużający się brak wolności, przestrzeni i swobody kieruje nasze myśli na piaszczyste brzegi, gdzie z jednej strony szumią trawy na wydmach, a z drugiej potężną konkurencję robi nieokiełzany, uwodzący krótkimi i stromymi falami Bałtyk. To kusi. Trudno jednak o pełen wypoczynek i relaks, gdy branża turystyczna i gastronomiczna obłożone są wieloma ograniczeniami. Zagraniczne wyjazdy turystyczne także wydają się dość ryzykowne, w związku z nieustannie zmieniającymi się przepisami i zaleceniami odnośnie konieczności odbycia kwarantanny. W tej sytuacji najpewniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem staje się posiadanie własnego apartamentu wypoczynkowego. Takie miejsce zawsze będzie na nas czekać, co da nam zarówno komfort planowania dłuższego wyjazdu, jak i pozwoli na spontaniczne, krótsze wycieczki. Niekwestionowanym najpopularniejszym nadbałtyckim kurortem jest Kołobrzeg, nazywany polską stolicą SPA. Jego korzystne położenie sprzyja regeneracji, a bogate złoża solanki i borowiny przyciągają wielu kuracjuszy. W takiej okolicy warto rozważyć zakup apartamentu, który może służyć zarówno własnym potrzebom, jak i stać się świetną inwestycją, gwarantującą stały dochód z najmu.

O czym myśli kapitan Marian?

Symbolem Kołobrzegu w ostatnich latach stała się mewa Marian, która w różnych odsłonach pojawia się w uzdrowisku. Apartamentów Koło Brzegu w kołobrzeskim Podczelu pilnuje Marian – marynarz. Siedząc na kotwicy z fajką i lornetką czuwa, aby każdy z urlopowiczów czuł się tutaj wspaniale. Ale to ptak, doskonały lotnik, więc być może pod osłoną nocy wymyka się z Podczela, prostując skrzydła nad podbliskim lotniskiem, szerokimi plażami, krąży nad kurortem i wraca. Za dnia widzimy go dzielnie pilnującego apartamentów, a stojąca obok kotwica symbolizuje stabilizację, nadzieję, pewność, bezpieczeństwo i cierpliwość, ale jest także metaforą tego, co czuje człowiek w podróży: ekscytacji, chęci zaznania przygód i nowych doświadczeń.

Podróżuję pociągiem, samochodem i samolotem

Trzy dni wolnego. Może i trudno nazwać to urlopem, ale zarezerwowane 72 godziny warto wykorzystać jak najlepiej. Szukamy zatem miejsca, do którego łatwo dojechać, a podróż nie będzie męcząca i nie zabierze dużo czasu. Mieszkańcy Warszawy najczęściej wybierają Trójmiasto, z którym mają dobre połączenie. Z Poznania z kolei najszybciej można dostać się do Kołobrzegu – podróż samochodem to 3 h i 20 min, pociągiem (bez przesiadki) – od 4 h do 4 h 50 min, autobusem zaś 4 h i 10 min. To jednak nie wyczerpuje wszystkich możliwości. Z roku na rok rośnie liczba Polaków, którzy posiadają prywatne samoloty i wybierają ten środek transportu, jako najwygodniejszy i najszybszy. I tak jest w istocie – przelot z Poznania Kobylnicy na lotnisko Kołobrzeg Babicz zajmuje tylko 1 h i 6 min. Komfort podróży zaś nieporównywalny z innymi środkami lokomocji. Obok szybkiego i bezpiecznego lotu fundujemy sobie atrakcję oglądania nasyconego zielenią Zachodniopomorskiego, które z wysokości kilku tysięcy metrów prezentuje się jeszcze wspanialej. Lotnicza opcja podróży wydaje się zatem bardzo atrakcyjna i kusząca zwłaszcza dla tych, którzy już nabyli lub rozważają zakup jednego z wakacyjnych mieszkań w gotowych i wyposażonych Apartamentach Koło Brzegu w Podczelu. Obiekt znajduje się bowiem zaledwie kilkaset metrów spacerem od lotniska. Dla wielu nabywców bliskie położenie lotniska było decydującym czynnikiem, który sprawił, że wybrali apartament w tej konkretnej lokalizacji.

 

Twoje wakacje w nadmorskim kurorcie!

Jesteś na miejscu i teraz możesz już rozpocząć eksplorację tego pięknego zakątka Ziemi, gdzie barwiony słońcem na złoto piasek i woda o wielu odcieniach indygo skutecznie odsuną myśli o codzienności. Apartamenty Koło Brzegu zamknęły w swoim architektonicznym zamyśle wszystko, co nad morzem najpiękniejsze: drewno, piasek i morskie akcenty. Na parterze wita Ciebie piękne, utrzymane w marynistycznym stylu lobby, dalej możesz spodziewać się jeszcze więcej przyjemności. Stworzone do chilloutu strefy: saun, jacuzzi, Fun z Playstation oraz zewnętrzna strefa relaksu z nadmorskim piaskiem umożliwią komfortowy i bezpieczny wypoczynek. Wreszcie Twoja prywatna strefa: wykończony, całkowicie umeblowany i wyposażony apartament. Wnętrze mieszkania to naturalne materiały, kolory piasku, morza, traw rosnących na wydmach i drewna wyrzuconego na brzeg. Tutaj poczujesz atmosferę beztroskich wakacji, a jeżeli jesteś entuzjastą pracy – lepszego miejsca na home office nie znajdziesz.

Biuro Sprzedaży

Nickel Development
ul.Piątkowska 110, Poznań
+48 506 175 176

sprzedaz@nickel.com.pl

www.nickel.com.pl