Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Marka Wielkopolska Complet Furniture

02.09.2021 13:42:58

Podziel się

Cudze chwalicie, swego nie znacie! My już poznaliśmy. Complet Furniture to producent mebli tapicerowanych, firma rodzinna z 30-letnim doświadczeniem. Spółka zdobyła wiele nagród i jest laureatką licznych rankingów, zarówno tych o zasięgu ogólnopolskim, jak i lokalnym. Complet Furniture to również ambasador regionu, będący posiadaczem zaszczytnego i unikalnego tytułu MARKA WIELKOPOLSKA, nadanego przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego.

TEKST: Klaudyna Bogurska-Matys
ZDJĘCIA : Complet Furniture

Za marką Complet Furniture stoi regionalny producent mebli tapicerowanych – firma Complet Chmielewscy sp.j. z Myślęcina koło Gniezna. Dzięki dobremu połączeniu, dotarcie do firmy z Poznania zajmuje zaledwie pół godziny. Na miejscu do dyspozycji klientów jest piękny showroom, w którym można nie tylko obejrzeć meble, ale także usiąść na sofie czy fotelu. Nie trzeba się spieszyć. Od trzech dekad Complet Furniture z sukcesem sprzedaje swoje produkty na kilkunastu rynkach europejskich, a już niebawem obszar działania spółki rozszerzy się na trzy kontynenty. Meble łączą walory użytkowe ze stylowym wyglądem, są trwałe, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, zgodne z najnowszymi trendami wzorniczymi.

Producent stawia na wysokiej jakości tkaniny tapicerskie oraz dodatki, dbając o każdy szczegół wykończenia. Oferowane produkty są eko. Do ich produkcji marka wykorzystuje naturalne surowce – drewno świerkowe lub sosnowe, a meble są dopracowane w każdym detalu.

Od 2020 roku bogata oferta producenta jest dostępna za pośrednictwem firmowego sklepu internetowego. Na www.sklepcomplet.com.pl można samodzielnie wybrać kolor tkaniny i rodzaj wybarwienia nóg. Ale to nie wszystko! Klienci, dokonując zakupów w sklepie internetowym i chcąc podkreślić swój indywidualny styl, mogą sami zaprojektować własny mebel.

Wysoka jakość mebli z on-line

Zakupy on-line podbijają serca polskich klientów. Jeszcze do niedawna trudno było sobie wyobrazić, że można kupić sofę przez Internet. Dzisiaj jest inaczej. Zakupy w sieci z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością i zaufaniem konsumentów. I do tego są wygodne. Mebli dostępnych on-line nie można przetestować, co może budzić obawy. Muszą jednak wyglądać co najmniej tak dobrze, jak na zdjęciach, gdyż z zasady każdy produkt można zwrócić. Dlatego jakość w tym przypadku ma ogromne znaczenie. – Klientami naszego sklepu są osoby, które cenią wysoką jakość, precyzję wykonania oraz nowoczesny design. Mamy na uwadze, że klient online’owy jest bardzo wymagający i dlatego nie możemy sobie pozwolić na najmniejsze ustępstwa kosztem jakości – podkreśla Robert Chmielewski, współwłaściciel Complet Chmielewscy sp.j.

Zakupy na wyciągnięcie ręki

W czasach szerokiej dostępności i różnorodności produktów wyposażenia wnętrz, wybór właściwej sofy może być trudny. Możliwość zakupu mebli przez Internet jest udogodnieniem i odpowiedzią na zmieniające się trendy zakupowe. Bez wychodzenia z domu można urządzić swoje wymarzone wnętrze i zaoszczędzić cenny czas. Complet Furniture oferuje klientom bardzo duży wybór tkanin oraz ich darmowe próbki, dzięki czemu można sprawdzić kolor i fakturę materiału. Warto też pamiętać, że kupując meble bezpośrednio od producenta, można liczyć na fachowe doradztwo, korzystne warunki realizacji zamówienia i bezpieczny okres gwarancyjny.

 


COMPLET Chmielewscy Sp. J.
Myślęcin 4A
62-260 Łubowo

Tel.: +48 61 424 23 76
E-mail: biuro@complet.com.pl

WWW: www.complet.com.pl
SKLEP ONLINE: https://sklepcomplet.com.pl/