Witamy w CZERWCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Meble marzeń, to dom marzeń

07.07.2020 12:00:00

Podziel się

Kiedy marzenie o nowych meblach czy też o nowym domu w końcu się urzeczywistnia, niezbędni okazują się fachowcy, których zadaniem jest wprowadzenie wszystkich detali. To już ostatnia prosta, aby móc w pełni poczuć, że marzenia się spełniają.

TEKST: Hanna Szumińska
ZDJĘCIA: Komandor

Oferta wyposażania wnętrz jest naprawdę bogata. Mnogość kolorów, rodzajów płyt meblowych, szkła, luster, okuć, szuflad czy akcesoriów sprawia, że wybory nie należą do prostych. Aby powstał dopracowany technologicznie projekt, niezbędna jest fachowa wiedza i doświadczenie w realizowaniu niepowtarzalnych mebli na wymiar. Realizowane przez nas zamówienia, to przeniesienie marzeń naszych Klientów do rzeczywistości.

A marzenia te przenosimy zaczynając od przygotowania ofert stanowiących wstępne propozycje, na których można pracować i łączyć Państwa oczekiwania z fachową wiedzą projektantów mebli. Dalej to już finalizacja zamówienia i umawianie terminu montażu.

Zmiany we wnętrzach porządkują też życie

Pierwsza kwestia, na którą warto zwrócić uwagę, to co chcemy przez meble powiedzieć, co za ich pośrednictwem pokazać. Jeśli dom ma być spełnieniem marzeń, warto zastanowić się, czy stare zawartości naszych szaf nie stanowią jakiejś formy kolizji z nowymi planami i celami. Może są już nieużywane, wyszły z mody lub zmienił się styl życia właściciela?

Chcemy być najlepszym słuchaczem i usłyszeć o dotychczasowych doświadczeniach w użytkowaniu mebli. O tym, co jest dla Państwa ważne i na co na pewno się nie godzicie. Wysokość stolika, rozmieszczenie drążków, zakryta czy odkryta biblioteczka, oświetlenie w szafie lub poza nią – to są dylematy, które rozwiązujemy już na etapie projektowania.

Co z tą szafą?

Okazuje się, że klasyczną szafę determinować mogą zmiany, jakie zachodzą w ludzkim życiu. Jego organizacja na każdym etapie jest zupełnie inna – kiedy jest się nastolatkiem, singlem czy mieszka się z dziećmi, czy z osobami z ograniczoną sprawnością ruchową. Zasoby towarowe, produkcyjne, technologiczne i – przede wszystkim – personalne, pozwalają na indywidualność w dobraniu odpowiedniego rozwiązania. Ilości sukienek przeliczamy na metry bieżące drążków na długie rzeczy, ilość par butów na metry i rodzaje półek, ilość przechowywanego wina na kratownice itd.

Długość równika Ziemi to ponad 40 000 km, Komandor wyprodukował już ponad 80 000 km profili i od prawie 30 lat realizuje Państwa marzenia nie tylko w Polsce, ale aktualnie w 43 krajach na świecie.