Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Mokosz Festival

06.06.2023 12:36:24

Podziel się

W Imiołkach pod Lednogórą odbędzie się wyjątkowe Święto Matki Ziemi. Organizatorzy zapewniają, że właśnie od 10 sierpnia wszyscy uczestnicy zaczną swoje odrodzenie, odkryją siebie, wsłuchując się w wewnętrzny głos, który mówi o potrzebach, tęsknotach i pragnieniach.

ZDJĘCIE I GRAFIKA: Adobe Stock, materiały organizatora
[współpraca reklamowa]

Mokosz to słowiańska bogini uznawana za jedno z najważniejszych bóstw słowiańskiego panteonu. Jest związana z kultem Matki Ziemi i to właśnie od niej pochodzi nazwa wyjątkowego festiwalu, który odbędzie się w dniach 10-12 sierpnia pod Lednogórą.

Odpowiedz na ważne pytania
Organizatorzy zachęcają do zadania sobie kilku pytań. Czujesz, że coś Cię woła? Coś próbuje otrzymać Twoją uwagę? Coś, za czym bardzo tęsknisz, ale nie potrafisz tego nazwać, uchwycić? Zamknij oczy. Weź głęboki wdech i wydech. Otwórz oczy, a także serce, nadchodzi bowiem piękne wydarzenie, podczas którego odkryjesz, czym jest ten głos. I do kogo należy. A także usłyszysz, czego pragnie, jednocześnie otrzymując wspierającego kopa, by za tym, co się ujawni, podążyć.
Kochamy naturę, kochamy Matkę Ziemię, kochamy esencję tego, kim w rzeczywistości jest człowiek. Człowiek będący w swojej PRAWDZIE jest wszechmocny. Radosny, harmonijny, pełen obfitości, którą może przelewać na wszystkich i wszystko. Postanowiliśmy stworzyć przestrzeń, w której istoty podobne do nas spotkają się, by wymienić się swoimi doświadczeniami, porozmawiać, pobyć. Tańczyć razem boso i śpiewać pod gołym niebem. Festiwal zadzieje się w pięknym, wspierającym procesy samorozwoju miejscu. Przepełnionym naturą, z zamówioną na ten czas wspaniałą pogodą.
Tu będą działy się rzeczy ważne!

Doświadczenie Mokoszy
Program Festiwalu zaspokoi wszystkie potrzeby ducha i serca. To niekończące się godziny wykładów i prelekcji, prowadzonych przez ludzi o otwartych sercach, chcących dzielić się swoją wiedzą z różnych dziedzin: rozwoju świadomości, ciała, umysłu, ducha i zdrowia, prowadzonego w zgodzie z naturą. Ciekawe i pobudzające warsztaty, zajęcia jogi, tańca i śpiewu intuicyjnego. Koncerty na żywo. Stoiska, które będą obfitowały w artystyczne rękodzieło z duszą, zdrową żywność i zioła. Ale przede wszystkim udział w wydarzeniu daje dostęp do ogromu ludzi czujących, rozumiejących, szukających, wiedzących, kochających. To nieoceniona możliwość wymiany energetycznej na głębokim poziomie, w bezpiecznej przestrzeni.Przygotowaliśmy sporo atrakcji, które nie pozwolą uczestnikom się nudzić, ale i miejsca do biwakowania, a także noclegu w otoczeniu majestatu natury, dźwięku świerszczy chowających się na pachnącej latem łące, przy blasku płonących ognisk, z widokiem na rozgwieżdżone niebo – zapewniają organizatorzy. Wszystkie informacje i szczegółowy plan dostępny jest na profilu facebookowym Mokosz, a także w wydarzeniu na FB Festiwal Święta Ziemi.

Więcej szczegółów na www.mokosz.com.pl
Rezerwacje: 509 568 161, mokosz2023@gmail.com 
Kup bilet: