Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Nowy model Jeep® Avenger w salonie POL-CAR

12.04.2023 12:26:41

Podziel się

POL-CAR, jako jeden z czołowych dealerów Jeep w Polsce, przygotował w swoim salonie premierowy pokaz najnowszego w pełni elektryczny modelu - Jeep® Avenger. Najnowszy SUV Jeep-a zaledwie kilka tygodni temu został zdobywcą prestiżowego tytułu Europejskiego Samochodu Roku 2023, a także zwycięzcą kategorii w plebiscytach Women's World Car of the Year 2023 oraz Auto Lider 2023.

TEKST I ZDJĘCIA: POL-CAR
[współpraca reklamowa]

Auto trafiło do poznańskiego salonu Jeep POL-CAR mieszczącego się przy ul. Gorzysława 9, gdzie odwiedzający mieli wyjątkową okazję jako jedni z pierwszych w Polsce podziwiać Avengera z bliska. Na odwiedzających czekało sporo atrakcji i wyjątkowa aranżacja salonu w postaci balonów, standów, jak i rozlokowanej na powierzchni całego salonu mapie podłogowej z ciekawostkami o modelu. Dowiedzieliśmy się z nich, że samochód produkowany jest w Polsce, a w ofercie znajdziemy również wersję benzynową.