Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Ogólnopolskie święto seniorów

13.07.2022 11:08:35

Podziel się

VIVA SENIORZY! to największe w Polsce targi produktów i usług dla seniorów. Wspólnie ze współorganizatorami: Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej i Centrum Inicjatyw Senioralnych zapraszamy na wydarzenie, które rozpocznie się 30 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

TEKST: Paulina Kajewska
ZDJĘCIE: Grupa MTP

Podczas 11. edycji targów Viva Seniorzy mie zabraknie spotkań z ekspertami medycznymi oraz instruktorami zajęć ruchowych. Planowane są różnorodne warsztaty: florystyczne, ogrodnicze, rękodzielnicze, z komunikacji cyfrowej oraz
z bezpieczeństwa seniorów w domu i poza nim. Seniorzy będą mogli skorzystać z porad prawnych, porad ze świadczeniami emerytalnymi oraz innymi dotyczącymi świadczeń życiowych. Ciekawą atrakcją będzie tor testowy pojazdów elektrycznych o powierzchni blisko 200 m.kw firmy Electroride. Będzie tam można wypróbować wybrany pojazd, sprawdzić jego funkcjonalność i uzyskać wszystkie informacje o możliwości dofinansowania na zakup ze środków PFRON.     

Seniorzy będą mogli skorzystać z atrakcyjnej oferty gastronomicznej, w specjalnie przygotowanej strefie, z której doskonale widoczna jest scena główna, na której odbywać się będą występy, pokazy, zostaną wręczone nagrody dla najaktywniejszych seniorów w Wielkopolsce oraz przyznane zostaną nagrody w Konkursie Laur Seniora. Celem konkursu jest szeroka promocja dedykowanych specjalnie seniorom produktów, usług lub działań, wyróżniających się pod względem funkcjonalności lub zaspokajających potrzeby i oczekiwania tej grupy społecznej. Każdego wieczoru nie zabraknie, już tradycyjnie gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Bilety już dostępne w sprzedaży: https://mtp-link.pl/6yals
Więcej informacji na stronie internetowej: www.vivaseniorzy.pl oraz na FB: @VivaSeniorzy