Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Okulary to nasza biżuteria

Podziel się

Każdy z nas powinien znaleźć swój własny zindywidualizowany look okularowy. Okulary budują nasz wizerunek w sposób jednoznaczny i bezpośredni, gdyż są pierwszym elementem na twarzy. Stąd stylizacja okularów jest bardzo ważnym czynnikiem kreującym nasz styl. W Optic Cafe zajmujemy się tym w sposób profesjonalny i spersonalizowany. Wizerunkiem naszych klientów zajmujemy się już od ponad 25 lat.

Monika i Olaf Tabaczyńscy
ZDJĘCIA: Monika Matlak-Mizerkiewicz
Do sesji wykorzystano komplety odzieży z Fashion Freakz i Strefa34
[współpraca reklamowa]
www.olaftabaczynski.com

Każdy z nas jest inny i ma inne potrzeby. Dlatego przy doborze okularów kierujemy się unikatowością osobowości i lifestyle'u. Bierzemy pod uwagę kolorystykę, kształt twarzy i proporcje. Nie możemy pominąć twojego stylu życia, upodobań, hobby, przeznaczenia okularów i wykonywanego zawodu. A do tego wszystkiego dochodzą potrzeby wzrokowe, nad którymi bardzo pieczołowicie się pochylamy oraz szczegółowo rozpracowujemy. Już dziś zapisz się na spotkanie z Optic-Cafe

Każdy z nas ma własne preferencje oglądania świata. Różowe okulary na stałe weszły do kanonu oglądania świata w określony sposób. Blue-Sky motywuje do ciekawych rozwiązań biznesowych dodając relaksacyjnego wrażenia. Blue-Sky podobnie jak kawa, dodaje nam energię do działania. Dynamiczny design jest kwintesencją przebojowości, a w połączeniu z kolorem niebieskim staje się esencją przekazu. A na koniec spójrzcie na zachód słońca przez Blue-Sky!

Monochromatyczne połączenie kolorów z wizerunkiem jest zawsze doskonałym wyborem, ponieważ kolory nawzajem siebie podpierają. W stylistycznym podejściu oznacza to, że kolor wybrany z indywidualnej palety barw personalnych, pasujący do pigmentacji skóry, może mieć wiele odcieni. Stąd też kolor oprawy okularowej, nie musi być taki sam jak kolor garderoby czy innych elementów wizerunku, a wręcz odwrotnie, może być swoistą różnorodnością barw do siebie podobnych. W stylizacji świadczy o jego wysublimowaniu i radości korzystania z kolorów spersonalizowanych.

Okulary w stylu New Age o futurystycznym kształcie i formie nawiązują do nowoczesnych wzorów industrialnych. Charakteryzują się nietypowymi kształtami i futurystycznymi detalami, które wymagają bezkompromisowości i odwagi. Przeźroczystości i metalowe elementy leżą na przeciwnych biegunach form, co daje zaskakujące wrażenie mocnego przekazu. Piękny kolor miedzi i brązowe soczewki okularowe przyciąga uwagę. Wspaniałe dzieło, które samo w sobie jest kreacją wizerunku.

Subtelny urok o delikatnym i dyskretnym charakterze. Zamiast dominować nad twarzą, ma za zadanie stworzyć naturalne piękno i wdzięk. Zaletę tych okularów jest wykonanie z cienkiego metalu o owalnych kształtach, które nadają lekkości, piękna i elegancji. Nienarzucający się romantyczny styl możemy zaproponować każdej kobiecie.

Styl Glamour w okularach jest charakterystyczny dla luksusu, elegancji i blasku. Oczywiście, w modzie mogą występować różne interpretacje stylu Glamour, w zależności od aktualnych trendów i preferencji, ale ogólnie można rozróżnić kilka cech charakterystycznych. Przede wszystkich często są duże, wyraziste i przyciągają uwagę, w większych kształtach tj. prostokątnym, okrągłym, owalnym, jak i nietypowym (koty czy motyle). Tym stylem bawimy się nieustannie i zawsze bardzo satysfakcjonująco.\