Witamy w CZERWCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Pomarańczowy Koncert Marzeń [GALERIA ZDJĘĆ]

Podziel się

To był  kulminacyjny moment kampanii społecznej „Stop stereotypom”, dedykowanej wspieraniu dzieci z niepełnosprawnościami i ich rodzin.

 

W to muzyczne święto mogliśmy posłuchać cudownej Orkiestry Kameralnej Polskiego Radia Amadeus pod batutą Anny Duczmal-Mróz, wirtuoza gitary Łukasza Kuropaczewskiego oraz charyzmatycznego bandoneonisty Maria Stefana Pietrodarchiego.

Przy takich gwiazdach mogłoby się wydawać, że nikt nie zabłyśnie równie jasno. A jednak! Młodzi podopieczni Fundacji Laboratorium Marzeń, którzy na co dzień dzielnie prą do przodu mimo wymagań rozwojowych, wyszli na scenę i skradli show. „Tolerancja / Na miły Bóg” Soyki, czyli przepiękny utwór w ich wykonaniu, dorównał pierwowzorowi. A może nawet go przerósł? O tym przekonali się już sami obecni.

Wydarzenie wsparli Fundacja Enea, Rzecznik Praw Dziecka, Marszałek Województwa Wielkopolskiego, Prezydent Miasta Poznania oraz Biznes Klub Polska.

 

ZDJĘCIA: Ewelina Jaśkowiak