Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Poznanianka na majówce w Mediolanie

23.04.2018 12:00:00

Podziel się

A może by tak spakować torbę najnowszej, wiosennej kolekcji ubrań i polecieć do Mediolanu? Na taki pomysł wpadły dwie poznanianki, które od lat ubierają największe osobistości, ludzi kultury, sztuki, biznesu i wielkiego ekranu.

TEKST: Joanna Małecka

– Mediolan to najlepsze miejsce w Europie do tego, aby zainspirować się modą i naładować baterie – mówią jednogłośnie Marta Rasch i Katarzyna Karolczak z Novamoda.pl., które specjalnie dla Państwa co miesiąc przygotowywać będą stylizacje i pokazywać najnowsze trendy w modzie.  Włosi to najbardziej stylowi ludzie w Europie, a Mediolan to punkt na mapie, który trzeba odwiedzić,  chociażby po to aby przejść się po starym mieście i wypić espresso na Piazza Duomo. Warto zajrzeć do wyjątkowo luksusowej Galerii Vittorio Emanuele.

Poszukiwanie własnego stylu może być inspirujące, a pomoc osobistej stylistki nieoceniona przy całkowitej metamorfozie, dzięki której każda z nas może poczuć się pięknie i kobieco! Zapraszamy na wspólną podróż po świecie mody i wizażu. Z nami dowiecie się jak dobrać odpowiedni strój do sylwetki, jak wyeksponować zalety i ukryć mankamenty figury oraz jakie kolory są najlepsze do danego typu urody. Podczas indywidualnych konsultacji i wspólnych dyskusji przy kawie wprowadzimy w tajniki mody i piękna – w tym odpowiedniego doboru strojów, fasonów i kolorów.

Na początek pokazujemy najnowsze trendy i stylizacje, które są absolutnym must have tej wiosny.

NASZE STYLISTKI

Marta Rasch i Katarzyna Karolczak

Novamoda.pl

Od ponad 10 lat z sukcesem prowadzą damski butik w Poznaniu i stylizują osoby prywatne i publiczne. Mają wieloletnie doświadczenie w merchanidisngu i tworzeniu zestawów ubraniowych. Na co dzień współpracują z poznańskimi galeriami handlowymi. Stylizowały dziesiątki reklam telewizyjnych, programów, sesji  i filmów reklamowych. Prowadzą metamorfozy i indywidualne zakupy ze stylistką, porady zakupowe i stylizacyjne. Współpracowały m.in. z: Karolem Okrasą, Darią Ładochą, Kingą Paruzel, Dorotą Welman, Borysem Szycem, Magdaleną Boczarską, Szymonem Bobrowskim, Katarzyną Bujakiewicz, Elisabeth Dudą, Krzysztofem Ibiszem, Beatą Sadowską, Darkiem Kuźniarem.

 

Sukienka: CityCode,
beret: LaDame

 

Sukienka, golf i spódniczka: CityCode, torebka: MyBag.pl, buty: Novamoda.pl

 

Stylizacja: Maio

 

Kapelusz: LaDame, szal: Gyalmo, sweter i jeansy: Novamoda.pl, torebka: Magosha

 

Sukienka: Maline.pl, torebka: MyBag.pl

 

Kurtka, t-shirt i spódnica: Novamoda.pl, szal: Galmo, torebka: Bags Philosophy

 

Kurtka: Novamoda.pl, spódnica: Malline, beret: LaDame, t-shirt: Malline, jeansy: Novamoda.pl

 

Kapelusz: LaDame, bluzki i spódniczki: Novamoda.pl

 

PRZYGOTOWANIE SESJI

ZDJĘCIA:  Olga Jędrzejewska
MAKE UP: Klaudia Klimowcz
STYLIZACJE: Novamoda.pl, dostępne w butiku Novamoda, przy ul. kościelnej 16