Witamy w LIPCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Światowe rozwiązania

16.03.2020 12:00:00

Podziel się

Nowa inwestycja Masterm jest unikatowa w skali Poznania, zarówno pod względem architektonicznym, jak i technologicznym. Powstały na poznańskich Winiarach kompleks przy ul. Trójpole wpisuje się w zachodni trend zazieleniania miast i robi krok naprzód w relacji miasto – środowisko. To odważna propozycja dla tych, którzy szukają czegoś więcej niż tylko wygodnego mieszkania, dla tych, którzy chcą czerpać pełnymi garściami z miejskiego życia, a jednocześnie przebywać w pięknym otoczeniu i obcować na co dzień z życiodajną zielenią.

TEKST: Masterm

Za projekt odpowiada wielokrotnie nagradzane, słynące z innowacyjnych, odważnych rozwiązań, biuro architektoniczne Ultra Architects. Pięć stylowych, zacisznych, wygodnych budynków zaprojektowano z europejskim sznytem, dbałością o detale i eleganckie wykończenie części wspólnych. Największym atutem nowej inwestycji jest mnóstwo roślin, które zaspokajają naturalną potrzebę obcowania z naturą.

Królestwo zieleni

Na ul. Trójpole rośliny mają należne sobie miejsce i szacunek. Budując, nie tylko nie wycięliśmy żadnego drzewa, lecz przesadziliśmy duże okazy z zachowaniem wszelkiej ostrożności, a także dokonaliśmy zupełnie nowych nasadzeń. Łącznie przy Trójpolu znajdzie się aż 20 000 roślin!

Na każdym tarasie zainstalowaliśmy automatycznie nawadniane donice, a w oknach mieszkań mniejsze wersje, w których można urządzić mini-ogród i posadzić ulubione zioła lub kwiaty. W nowych inwestycjach Masterm zieleń jest obecna praktycznie na każdym kroku, udowadniając, że nawet w sercu miasta można cieszyć się jej widokiem i pozytywnym wpływem każdego dnia.

Rooftop gardens 

Ukoronowaniem szacunku dewelopera do zieleni i największą zaletą nowej inwestycji są cztery wyjątkowe, niepowtarzalne w skali Poznania, mieszkania z prywatnym wyjściem na rooftop garden, czyli ogród na dachu. W urządzonym na styl angielski, prywatnym zielonym zakątku posadziliśmy nie tylko liczne krzewy i byliny, lecz także dające cień i przyjemny chłód drzewa. Każdy ogród został szczegółowo rozplanowany i zaaranżowany przez profesjonalną firmę ogrodniczą i będzie objęty przez nią profesjonalną opieką przez cały rok.

To doskonałe miejsce na spotkanie z przyjaciółmi, poranną kawę, codzienny trening, a nawet kino pod chmurką. Mieszkańcy tych prestiżowych mieszkań mogą liczyć na spektrum możliwości spędzania wolnego czasu dokładnie tak, jak chcą – bez konieczności opuszczania mieszkania!

Komfort mieszkania

Wszystkie wspomniane wyżej mieszkania są przestronne i doskonale doświetlone, niektóre aż z trzech stron świata. Ich ogromną zaletą jest przemyślany i funkcjonalny układ z wydzielonymi strefami, które można dowolnie zaadaptować na swoje potrzeby. W połączeniu z niezwykłym ogrodem dachowym, mieszkańcy mają do dyspozycji imponującą, nietuzinkową przestrzeń do wykorzystania na wiele sposobów.

Inwestycja przy ul. Trójpole imponuje designerskim rozmachem i zaskakuje kameralnością. Zielony żywopłot zapewnia intymność, a stały monitoring – niezbędne poczucie bezpieczeństwa. Jeśli szukasz ponadprzeciętnego komfortu mieszkania, a zarazem świetnej bazy wypadowej do bliższych i dalszych wycieczek – kompleks przy Trójpolu to miejsce dla Ciebie.

Idealna lokalizacja

Bezpośrednio przy kompleksie znajdują się przystanek komunikacji miejskiej, pętla tramwajowa i autobusowa, co pozwala łatwo dotrzeć w inne części miasta i na jego obrzeża. Położoną ok. 10 minut spacerem od kompleksu linią Poznańskiego Szybkiego Tramwaju, można szybko przenieść się na Wildę czy Rataje. Pobliskie centra handlowe oferują setki sklepów, restauracji, duże kino, siłownię, centrum rozrywki dla dzieci i inne atrakcje. Mieszkając tutaj, nie trzeba z niczego rezygnować, bo wszystko jest pod ręką.

Pierwsi mieszkańcy Trójpola odbiorą klucze do swoich mieszkań już w kwietniu 2020. Deweloper zadbał o kompleksową obsługę nie tylko podczas sprzedaży, lecz także w zakresie pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego oraz zaprojektowania i wykończenia lokalu pod klucz. Dzięki temu cały proces zakupu mieszkania przebiega sprawnie i bezproblemowo.

Masterm jako administrator budynków pozostaje w kontakcie z mieszkańcami dbając o ich komfort przez długie lata. Wybierając Trójpole, wybierasz komfort i bliskość zieleni przez cały rok.