Witamy w CZERWCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Towarowa 45. Jesteś w centrum

05.04.2022 11:10:06

Podziel się

W centrum Poznania powstaje nowy budynek mieszkalny. Towarowa 45 to jeden z najbardziej atrakcyjnych adresów w Poznaniu i piąty budynek Atanera przy moście Dworcowym. To już mała dzielnica w samym centrum miasta.

TEKST I ZDJĘCIA: ATANER
Budynek posiadać będzie 6 i 7 pięter oraz 2- poziomową podziemną halę garażową.   Na parterze znajdą się lokale usługowe, a na piętrach 142 mieszkania o powierzchniach od 26 do 156 m2 z balkonami i panoramicznymi oknami o wysokiej izolacyjności akustycznej. Część mieszkań ma piękny widok na sąsiedni park im. Karola Marcinkowskiego.

Obiekt będzie monitorowany i będzie posiadać hol z recepcją oraz podziemną halę garażową z 148 miejscami parkingowymi, umożliwiającą wygodne parkowanie w centrum. Na parterze wszyscy fani sportu będą mogli poćwiczyć na siłowni, przeznaczonej tylko dla mieszkańców budynku.

Budynek został zaprojektowany w Pracowni Architektonicznej Ewy i Stanisława Sipińskich. Zostanie oddany do użytku w maju 2024 r.

Zainwestuj w centrum! Atutem inwestycji jest bezpośredni dostęp do ważnych punktów miasta oraz sąsiedztwo enklawy zieleni – parku im. Karola Marcinkowskiego z urokliwym stawem i miejscami relaksu oraz placami zabaw dla dzieci. W pobliżu znajduje się stacja Poznań Główny i centra handlowe – Avenida Poznań i Stary Browar. Dotarcie pieszo na Stary Rynek w Poznaniu trwa około 15 minut. W bezpośrednim sąsiedztwie Towarowej 45 przebiegają linie tramwajowe i autobusowe.

Więcej na www.ataner.pl