Witamy w LIPCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

TWÓJ DOM Apartamenty Bergera - prestiżowo na Wildzie

04.03.2022 11:51:08

Podziel się

To wyjątkowy projekt mieszkaniowy, który łączy w sobie to, co kochamy w mieście najbardziej – dynamikę, dostępność rozbudowanej infrastruktury czy bliskość punktów handlowo - usługowych. Zamierzeniem dewelopera, spółki EBF Development, jest stworzenie miejsca, które dla każdego mieszkańca stanie się synonimem komfortu, nowoczesności i bezpieczeństwa. Oryginalna i wyrazista bryła budynku z zaskakującymi rozwiązaniami architektonicznymi idealnie uzupełni przestrzeń ulicy Bergera przy jednoczesnym zachowaniu spójności z charakterem wildeckiej zabudowy.

TEKST i ZDJĘCIA: EBF DEVELOPMENT

Apartamenty Bergera to najnowsze przedsięwzięcie w Poznaniu prosto od EBF Development. Jest to 7 - kondygnacyjny budynek składający się z 2 segmentów. Powstaną 134 mieszkania i apartamenty o powierzchni od 33 do 131 metrów kwadratowych. Tym samym dostępne będą zarówno kawalerki jak i lokale -2, -3, -4 i -5 pokojowe. Optymalny i funkcjonalny układ pomieszczeń pozwoli na swobodną aranżację oraz wykończenie zgodnie z osobistymi preferencjami. Wybrane mieszkania na parterze będą posiadały ogródki, a pozostałe – balkony lub loggie. Dopełnieniem lokali będą charakterystyczne dla architektury projektu przestronne tarasy o powierzchni nawet do 126 metrów kwadratowych. Nie zabraknie także dużych, panoramicznych przeszkleń gwarantujących doskonałe doświetlenie wnętrz. Pod budynkiem powstanie dwupoziomowa hala  garażowa z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi a ich liczbę uzupełni parking naziemny z 5 miejscami, w tym 3 dla osób z niepełnosprawnościami. Budowa już trwa. Ceny rozpoczynają się od 10.500 złotych brutto za metr kwadratowy, a zakończenie budowy planowane jest na grudzień 2023 roku.

Wildeckie życie
Projekt zostanie zrealizowany na poznańskiej Wildzie przy ulicy Gothilifa Bergera. Wilda to tętniąca życiem dzielnica Poznania o charakterystycznej architekturze, bogatej historii i bez wątpienia niepowtarzalnym klimacie. Słynie z lubianego, pełnego warzyw i owoców rynku, urokliwych kawiarni i restauracji oraz częstych inicjatyw społecznych. Lokalizacja inwestycji pozwala na nieograniczony dostęp do licznych sklepów i punktów handlowo – usługowych, dróg rowerowych, placówek dydaktycznych i zdrowotnych oraz obiektów sportowych i kulturalnych. Wilda jest idealnie skomunikowana nie tylko z centrum, ale też pozostałymi dzielnicami Poznania. Komunikacja miejska pozwala na dotarcie do praktycznie każdego zakątka miasta, a bliskość dworca PKP daje możliwość dalszych podróży.

30 lat tradycji
EBF Development to deweloper, który działalność deweloperską prowadzi na terenie Zielonej Góry i Poznania. W stolicy Wielkopolski spółka zrealizowała m.in. osiedle Żurawie Stawy przy ulicy Jasna Rola, Osiedle Złote Ogrody przy ulicy Mateckiego oraz budynki mieszkalne przy ulicy Piątkowskiej. Najbardziej znaną inwestycją jest systematycznie rozbudowywane osiedla Reduta Nowe Podolany, które powstaje w północno – zachodniej części miasta. Do tej pory EBF Development zrealizował tam już 9 budynków wielorodzinnych, a w planach jest budowa kolejnych. 30 lat doświadczenia spółki EBF Development jest nieprzecenioną wartością. Umiejętność dopasowania do zmieniających się realiów umożliwia odpowiednie podejście do potrzeb i oczekiwań klientów. Deweloper potrafi dostosować swoją ofertę do różnorodnych wymogów rynku i sprawić, by jak najpełniej realizowała marzenia o idealnym M. Filozofią firmy jest dobra współpraca i relacje z klientem nie tylko w czasie procesu zakupowego, ale także po jego zakończeniu. Terminowość realizacji, wysoka jakość wykonania budynków, a także przywiązanie dużej wagi do aranżacji części wspólnych to tylko niektóre z atutów spółki. Warto dodać, że na przestrzeni wielu lat działalności EBF Development otrzymał wiele nagród i wyróżnień: m.in. Gepardy Biznesu, Lubuski Mister Budowy czy Diamenty Forbesa.