Witamy w CZERWCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Z Poznania w najciekawsze zakątki świata - BARCELONA

08.09.2023 11:41:56

Podziel się

Podobnie jak w piłce nożnej, gdzie cały zespół dąży do wspólnego sukcesu na murawie, tak i w biznesie pracownicy i partnerzy powinni stanowić zgrany team, gotowy do podjęcia każdego rynkowego wyzwania. Aby jednak piłka była podawana zgodnie z planem i każdy z uczestników dał z siebie wszystko, potrzeba tylko jednego – doskonałej motywacji!

Niech ten wstęp będzie zaproszeniem do dalszego czytania dla wszystkich przedsiębiorców, którzy chcieliby w swoich pracownikach lub kontrahentach wzbudzić motywację na miarę mistrzów FC Barcelona. To właśnie mecz z udziałem tego zespołu, stał się punktem kulminacyjnym futbolowego weekendu, który organizowaliśmy dla jednej z poznańskich firm. Mistrzowska rywalizacja na stadionie Camp Nou stała się dla wielu uczestników nie tylko wydarzeniem sportowym, ale również symbolem biznesowych spraw czekających na rozegranie.
Tak jak trenerzy planują strategię gry, tak i my jako zespół Sky Dreams zadbaliśmy o perfekcyjne przygotowanie nietuzinkowego programu i sprawną organizację. Barcelona stała się dla nas areną, na której rozgrywały się nie tylko sportowe emocje, ale również budowały się więzi między uczestnikami podróży.

Trening pierwszy – wyostrz wszystkie zmysły
Zadbaliśmy o to, by fascynujące miejsca o bogatej historii połączyć z niezwykłymi doświadczeniami kulinarnymi. Przykładem tego był niezwykły lunch w stylu katalońskim na malowniczym Placu Hiszpańskim, usytuowanym na tarasie Arenas Barcelona. To tam nasi uczestnicy delektowali się wyśmienitymi potrawami, które pobudzały wszystkie zmysły i odkrywały lokalne perełki kulinarne. Podobnie, Stary Port przeniósł nas w świat smaków regionu, pozwalając każdemu zanurzyć się w niepowtarzalnej atmosferze i rozkoszować się specjałami tego miejsca. Każdy posiłek był nie tylko wyjątkowym doznaniem smakowym, ale także okazją do odkrycia i docenienia kulinarnego dziedzictwa Barcelony.

Trening drugi – idź śladami najlepszych
Zabraliśmy uczestników w świat niezwykłej architektury, prowadząc ich śladami zachwycającej twórczości Antonio Gaudíego. Twórca ten, w swoich dziełach, po mistrzowsku pokazuje, jak można połączyć to, co stworzyła natura, z tym, co potrzebne człowiekowi do życia. Przechadzka po Parku Güell i zwiedzanie monumentalnej Sagrada Família stanowiły prawdziwą ucztę dla zmysłów. Wędrowaliśmy piechotą, mijając zawrotną ilość unikatowych dzieł architektonicznych.

Trening trzeci – wejdź tam, gdzie widać więcej
Zaproponowaliśmy również uczestnikom, by spojrzeli na Barcelonę z szerszej pespektywy.  Wjechaliśmy więc kolejką linową na wzgórze Montjuïc. Widok rozpościerający się z góry na całą Barcelonę dawał poczucie nieograniczonych możliwości. Następnie zeszliśmy w dół i zagłębiliśmy się w uliczki Starego Miasta. Dzięki opiece naszych polskojęzycznych przewodników poznaliśmy niejedną tajemnicę oraz mnóstwo ciekawych historii związanych z tą niezwykłą metropolią.

Finał - Mecz FC Barcelona
Kulminacyjnym punktem wyprawy był udział w niezapomnianym wydarzeniu - meczu FC Barcelona z RCD Mallorca. Emocje na stadionie sięgały zenitu, a duma i radość płynące ze wspólnego świętowania sportowego triumfu niezwykle wzmacniały więzi w grupie. Udział w tak spektakularnym meczu to nie tylko niezapomniana przygoda, ale również doskonała okazja do budowania relacji biznesowych i integracji zespołu.

Ważny mecz
Wierzymy, że wyprawa do Barcelony była dla naszej grupy okazją do rozegrania ważnego meczu biznesowych wyzwań. Podobnie jak w sporcie, gdzie każdy zawodnik musi przekroczyć swoje granice, zmierzyć się z wyzwaniami i pracować zespołowo, tak i my podczas wyprawy do Barcelony musieliśmy stawić czoła różnym sytuacjom, by osiągnąć jeden cel – zadowolenie i pełną satysfakcję grupy.

Organizacja wyjazdów incentive travel może wnieść powie świeżej motywacji, przynosząc niesamowite korzyści dla firm i ich pracowników. W wyprawie do Barcelony tym razem kluczem do integracji była umiejętna oprawa „koncepcji futbolowej” oraz oczywiście sprawna organizacja.

A jaka byłaby Wasza „koncepcja firmowa”? Chętnie pomożemy ją rozwinąć i wnieść do Waszego pomysłu unikalne wartości, tak, by nasza wspólna podróż stała się motorem napędowym sukcesu i inspiracji dla dalszych działań biznesowych!