Witamy w CZERWCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Zamieszkaj na Wildzie

06.09.2022 15:09:04

Podziel się

Apartamenty Bergera to wyjątkowy projekt mieszkaniowy, który łączy w sobie to, co kochamy w mieście najbardziej – dynamikę, dostępność rozbudowanej infrastruktury czy bliskość punktów handlowo-usługowych. Będzie to miejsce, które dla każdego mieszkańca stanie się synonimem komfortu, nowoczesności i bezpieczeństwa. Oryginalna i wyrazista bryła budynku z zaskakującymi rozwiązaniami architektonicznymi idealnie uzupełni przestrzeń ulicy Bergera przy jednoczesnym zachowaniu spójności z charakterem wildeckiej zabudowy.

TEKST: Joanna Małecka
ZDJĘCIA: EBF Development

Dzielnica Wilda zlokalizowana jest w południowo-centralnej części Poznania. Słynie z pełnego warzyw i owoców rynku, czasami określanego jako serce dzielnicy, urokliwych kawiarni i restauracji oraz klimatycznych ulic i urokliwych kamienic. Jest także miejscem częstych i ciekawych inicjatyw społecznych. Nie brakuje skwerów, parków, zieleni miejskiej i popularnych ogródków działkowych. Gwarantuje także nieograniczony dostęp do licznych sklepów i punktów handlowo-usługowych, dróg rowerowych, placówek dydaktycznych i zdrowotnych oraz obiektów sportowych i kulturalnych. To właśnie na Wildzie, przy ulicy Bergera, spółka EBF Development prowadzi realizacją swojego najnowszego projektu na terenie Poznania. Apartamenty Bergera to wyjątkowa inwestycja, która łączy w sobie to, co kochamy w mieście najbardziej – dynamikę, dostępność infrastruktury i przestrzeni publicznej. Oryginalna i wyrazista bryła budynku z zaskakującymi rozwiązaniami architektonicznymi idealnie uzupełni przestrzeń ulicy Bergera przy jednoczesnym zachowaniu spójności z charakterem wildeckiej zabudowy.

Projekt to składający się z dwóch segmentów 7-kondygnacyjny budynek ze 134 mieszkaniami i apartamentami o powierzchni od 33 do 131 metrów kwadratowych. W ofercie są zarówno kawalerki jak i lokale 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe. Optymalny i funkcjonalny układ pomieszczeń pozwoli na swobodną aranżację oraz wykończenie zgodnie z osobistymi preferencjami. Mieszkania na parterze uzupełnią ogródki, a pozostałe – balkony lub loggie. Dopełnieniem proponowanych lokali są charakterystyczne dla architektury projektu przestronne tarasy o powierzchni nawet do 126 metrów kwadratowych. Nie zabraknie także dużych, panoramicznych przeszkleń gwarantujących doskonałe doświetlenie wnętrz. Pod budynkiem powstaną dwie hale garażowe, gdzie znajdzie się 155 miejsc postojowych, a ich liczbę uzupełni parking naziemny z pięcioma miejscami, w tym trzema dla osób z niepełnosprawnościami. Do dyspozycji mieszkańców będą także cichobieżne windy oraz komórki lokatorskie. Budowa inwestycji jest już w trakcie realizacji. Ceny rozpoczynają się od 10 500 złotych brutto za metr kwadratowy, a zakończenie budowy planowane jest na grudzień 2023 roku. – W sytuacji rosnącej inflacji zakup inwestycyjny lokalu w ramach projektu Apartamenty Bergera jest idealnym rozwiązaniem, które umożliwia zachowanie wartości pieniądza, a dodatkowo uzyskanie satysfakcjonujących comiesięcznych dochodów. Przemawia za tym lokalizacja projektu, duża liczba popularnych wśród najemców mieszkań dwupokojowych, jakość wykonania oraz renoma dewelopera – mówi Agata Nowaczyk, specjalista z biura sprzedaży EBF Development.

Wilda jest idealnie skomunikowana nie tylko z centrum, ale też pozostałymi dzielnicami Poznania. Komunikacja miejska pozwala na dotarcie do praktycznie każdego zakątka miasta, a bliskość dworca PKP daje możliwość dalszych podróży.

 

 

EBF Development to deweloper, który działa na rynku mieszkaniowym już od ponad 30 lat. Działalność deweloperską prowadzi na terenie Zielonej Góry i Poznania. W stolicy Wielkopolski spółka zrealizowała m.in. osiedle Żurawie Stawy przy ulicy Jasna Rola, osiedle Złote Ogrody przy ulicy Mateckiego oraz budynki mieszkalne przy ulicy Piątkowskiej. Najbardziej znaną inwestycją jest systematycznie rozbudowywane osiedle Reduta Nowe Podolany. Ponad 30 lat doświadczenia spółki EBF Development jest nieprzecenioną wartością. Umiejętność dopasowania do zmieniających się realiów umożliwia odpowiednie podejście do potrzeb i oczekiwań klientów. Warto dodać, że na przestrzeni wielu lat działalności deweloper otrzymał wiele nagród i wyróżnień: m.in. Gepardy Biznesu, Lubuski Mister Budowy czy Diamenty Forbesa.