Witamy w LIPCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

2. urodziny Portu Sołacz

Podziel się

W długi majowy weekend Port Sołacz świętował drugie urodziny! Ta kryjąca wiele ciekawych wyzwań podróż zaczęła się dla Portu kilka lat temu, kiedy Grupa MTP postanowiła wziąć pod swoje skrzydła to wyjątkowe miejsce.

 – Jesteśmy dumni, że staliśmy się częścią jego ponadstuletniej historii. Cieszymy się, że udało nam się przywrócić blask restauracji, nadać jej świetlistość i nowoczesny design, zachowując poszanowanie dla miejsca i otaczającej nas oszałamiającej przyrody – mówi nam menadżerka restauracji Karolina Rydlicka.

Swoje drugie urodziny Port Sołacz celebrował przede wszystkim nowym, wiosennym menu, ale również przygotowanymi specjalnie na ten dzień atrakcjami. Dla dzieci były darmowe lody, balony, jednak największą radość sprawiły animatorki, które malowały najmłodszym fantazyjne wzory na buźkach. Pogoda była doskonała, humory dopisywały załodze, jak i gościom. W sobotę 4 maja wieczorową porą w ogrodach restauracji odbył się spektakl w wykonaniu Fundacji Obszar Działań Twórczych SOMA. Była piękna opowieść o sile miłości, ogień i wzruszające emocje. Nam pozostały ciepłe wspomnienia i poczucie, że Portowe serce do gotowania i goszczenia płonie teraz jeszcze mocniej! Załodze Portu Sołacz życzymy nieustającego wiatru w żagle!

ZDJĘCIA: Archiwum