Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

20 lat nieustannego rozwoju

30.06.2022 13:43:21

Podziel się

Fundusz Rozwoju i Promocji Województwa Wielkopolskiego już od 20 lat wspiera przedsiębiorców z sektora MŚP. Ten okrągły jubileusz był świętowany podczas uroczystej gali, która odbyła się 27 maja w Concordii Design.

 

TEKST I ZDJĘCIA: Materiały organizatora

Jubileuszową galę poprowadził prof. Zbigniew Grochal, uznany aktor Teatru Nowego
w Poznaniu. Jako pierwszy ze znakomitych gości zgromadzonych na jubileuszu zabrał głos Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak. W swoim przemówieniu Marszałek podsumował 20 lat funkcjonowania Funduszu, który pomógł licznym wielkopolskim przedsiębiorcom i był motorem napędowym dla niejednej firmy.

Głos zabrał także Wicemarszałek Wojciech Jankowiak oraz była Wiceprezes Zarządu FRIPWW, Zofia Szalczyk. Uczestnicy gali mieli również okazję wysłuchać wystąpienia pt. “Polska droga do dobrobytu”, które zaprezentował prof. dr hab. Marian Gorynia z poznańskiego Uniwersytetu Ekonomicznego. Przemówienia wygłosili przedstawiciele Zarządu Funduszu - Prezes Krzysztof Leń oraz Wiceprezes Eugeniusz Grzeszczak.

Na scenę poproszono także członków zespołu FRIPWW, którzy mogą się pochwalić 10-letnim stażem pracy w spółce. Oprócz podziękowań za współtworzenie sukcesu Funduszu przez ponad dekadę, otrzymali też pamiątkowe statuetki.

Jubileusz uświetnił występ ukraińskich artystek - śpiewaczki Iryny Ushanovej-Rudko oraz akompaniującej jej na fortepianie Oleny Skrok. Muzyczny akcent zakończył uroczystą część obchodów, a goście zostali zaproszeni na poczęstunek, podczas którego kontynuowane były spotkania, rozmowy i wspomnienia.