Witamy w CZERWCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Blubry ślubne

02.02.2023 12:39:16

Podziel się

Na pierwszym spotkaniu z cyklu „Blubry ślubne”, zorganizowanym przez Agnieszkę Nowak, wedding plannerkę, mówiliśmy o emocjach, o tym jak może paraliżować nas strach, lęk i stres przedślubny, z czego to wynika i jak sobie z tym radzić.

ZDJĘCIA: Patrycja Langner Fotografia 

Beata Kaczmarek - psycholog, trener, mediator i interwent kryzysowy z Mindland doradzała i wskazywała na samoświadomość, umiejętność wyznaczania granic oraz jak w tym wszystkim odnaleźć siebie. Omawialiśmy krok po kroku scenariusz weselny, harmonogram planowania a także dzieliliśmy się doświadczeniami z realizacji. Były inspiracje firmy Decoris, zajmującej się papeterią ślubną w postaci licznych próbek, którymi każda uczestniczka mogła się poczęstować w dowolnej ilości. Słodkościami zachwyciła nas cukiernia Papillon Torty Artystyczne, która przygotowała na warsztaty monoporcje. Nasz gospodarz, atelier Avolingerie by Avocado przedstawił swoją ślubną kolekcję bielizny, była też możliwość spotkania indywidualnego z brafitterką. Dowiedzieliśmy się czegoś więcej o kolagenie, który ufundowała firma Primabiotic. Na koniec spotkania losowano główną nagrodę, którą był darmowy zabieg od Depilconcept Poznań a także książka z inspiracjami od Bridelle. Nie zabrakło świeczek naturalnie robionych przez Alicję ze Świeczkowej Słodyczarni. Kolejne warsztaty już 16 lutego. 

Zapraszamy do galerii zdjęć >>