Witamy w CZERWCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Czy Superbet to dobry bukmacher na start?

Podziel się

Decyzja o wyborze odpowiedniego bukmachera na początek przygody z zakładami sportowymi jest kluczowa dla każdego typera. W morzu ofert warto zastanowić się nad Superbet, który w wielu rankingach zajmuje topowe pozycje jako najlepszy bukmacher na start.

MATERIAŁY: Superbet
[współpraca reklamowa]

Zobacz JAK WYSOKI jest bonus tego bukmachera www.legalsport.pl/bukmacherzy/superbet/bonus-superbet-zaklady-bukmacherskie/ 

Czy rzeczywiście tren operator sprawdzi się w przypadku początkującego typera? Przyjrzyjmy się kilku istotnym aspektom.

Jeśli zastanawiasz się, czy Superbet to dobry bukmacher dla początkującego typera, odpowiedź brzmi: tak. Superbet to legalny bukmacher online, który nowym graczom oferuje bardzo wiele, a wśród graczy, zaczynających swoją przygodę z zakładami sportowymi jest szczególnie ceniony za:

 • atrakcyjny bonus powitalny,
 • szeroką ofertę zakładów,
 • nowoczesną aplikację mobilną
 • profesjonalną obsługę klienta.

Każdy z tych aspektów ma dla nowych graczy bardzo duże znaczenie przy wyborze bukmachera. W tym artykule przekonamy się, dlaczego Superbet szczególnie dobrze prezentuje się na tych polach i dlaczego to dobry wybór na start.

Bonusy powitalne w Superbet
Jednym z głównych atutów Superbet z punktu widzenia początkującego typera jest bogaty pakiet bonusów powitalnych, który czeka na nowych graczy. Rejestrując się z kodem LEGALSPORT, możesz otrzymać aż 3754 zł na start. Pakiet powitalny dla nowych w Superbet składa się z następujących elementów:

 • Cashback do 3500 zł - jeśli przegrasz swoje pierwsze zakłady w ciągu tygodnia, Superbet zwróci ci przegraną kwotę w formie bonusu.
 • Bonus od pierwszej wpłaty 200 zł - Superbet podwoi twoją pierwszą wpłatę na minimum 20 zł, dając ci dodatkowe środki na grę.
 • Freebet 34 zł - jeśli zarejestrujesz się z kodem LEGALSPORT i dokonasz pierwszej wpłaty na minimum 50 zł, otrzymasz darmowy zakład o wartości 34 zł.
 • Freebet 20 zł - jeśli pobierzesz aplikację mobilną Superbet i zalogujesz się w niej, dostaniesz kolejny freebet o wartości 20 zł.

Bonusy powitalne w Superbet są bardzo korzystne z punktu widzenia początkujących graczy, ponieważ mają niskie wymagania obrotu (tylko dwukrotny obrót z kursem 1.8) i nie wymagają żadnego obrotu freebetami. Możesz więc łatwo wypłacić swoje wygrane i cieszyć się grą bez ryzyka.

Bogata oferta zakładów w Superbet
Kolejnym argumentem za tym, że Superbet to dobry bukmacher na start, jest oferta zakładów, która jest bardzo obszerna i zróżnicowana. Superbet oferuje zakłady na ponad 30 dyscyplin sportowych, w tym piłkę nożną, koszykówkę, tenis, siatkówkę, hokej na lodzie, sporty walki, sporty zimowe, e-sport i wiele innych. Możesz obstawiać zarówno zakłady przedmeczowe, jak i na żywo, korzystając z atrakcyjnych kursów i licznych rynków zdarzeń. Superbet oferuje także zakłady specjalne, zakłady łączone, zakłady systemowe i zakłady Super Live, które pozwalają typować na bieżąco zmieniające się sytuacje w meczu.

Superbet wyróżnia się także ofertą na polską piłkę nożną, która obejmuje nie tylko Ekstraklasę i niższe ligi, ale także rozgrywki regionalne w ramach programu Super Regio. Dzięki temu możesz obstawiać mecze z Twojego miasta lub regionu i kibicować lokalnym drużynom. Superbet oferuje także transmisje na żywo z wybranych wydarzeń sportowych, dzięki czemu możesz oglądać mecze na swoim urządzeniu i obstawiać je w czasie rzeczywistym.

Intuicyjna aplikacja mobilna Superbet
Superbet to także bukmacher, który idzie z duchem czasu i dostosowuje się do potrzeb współczesnych graczy. Dlatego stworzył aplikację mobilną, która jest jedną z najlepszych na rynku. Aplikacja Superbet jest dostępna zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS, i pozwala na szybkie i wygodne obstawianie zakładów z dowolnego miejsca. Aplikacja Superbet ma wiele zalet, docenianych przez początkujących typerów, w tym:

 • Łatwy i intuicyjny interfejs
 • Szybkie logowanie za pomocą odcisku palca lub twarzy
 • Dostęp do wszystkich zakładów i promocji z oferty Superbet
 • Możliwość oglądania transmisji na żywo
 • Funkcja Betswipe, która umożliwia błyskawiczne typowanie zakładów na żywo
 • Funkcja SuperSocial, która pozwala na dzielenie się kuponami i komentowanie z innymi graczami
 • Powiadomienia o wynikach i promocjach

Pobierając aplikację Superbet, nie tylko zyskujesz dostęp do wszystkich funkcji bukmachera, ale także otrzymujesz rekordowy freebet o wartości 20 zł. To kolejny argument za tym, że Superbet to dobry bukmacher na start.

Obsługa klienta w Superbet
Ostatnim, ale nie mniej ważnym argumentem za tym, że Superbet to dobry bukmacher na start, jest obsługa klienta, która jest profesjonalna i pomocna. Superbet dba o swoich graczy i zapewnia im różne kanały komunikacji, takie jak:

 • Czat na żywo, który jest dostępny na stronie i w aplikacji Superbet
 • WhatsApp, który pozwala na szybką i wygodną rozmowę z operatorem
 • E-mail, który służy do korespondencji pisemnej i reklamacji
 • Sekcja pomocy, która zawiera odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i poradniki

Obsługa klienta w Superbet jest dostępna przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, i odpowiada na wszystkie zapytania i problemy graczy. Możesz więc liczyć na wsparcie i poradę w każdej sytuacji.

Superbet to dobry bukmacher na start, ponieważ oferuje wiele korzyści dla początkującego typera. Rejestrując się w Superbet, możesz skorzystać z bogatego pakietu bonusów powitalnych, który daje ci aż 3754 zł na start. Możesz także cieszyć się szeroką i zróżnicowaną ofertą zakładów, która obejmuje wiele dyscyplin sportowych, rynków zdarzeń i zakładów specjalnych. Superbet oferuje także nowoczesną i funkcjonalną aplikację mobilną, która pozwala na szybkie i wygodne obstawianie z dowolnego miejsca. A jeśli napotkasz jakieś trudności lub masz jakieś pytania, możesz liczyć na profesjonalną i pomocną obsługę klienta, która jest dostępna przez całą dobę. Superbet to więc bukmacher, który doskonale spełnia oczekiwania współczesnych graczy.