Witamy w LIPCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Deweloperzy Dzieciom. Sukces po raz dwunasty

15.01.2024 13:24:53

Podziel się

W grudniu 2023 roku odbył się finał 12. edycji Deweloperzy Dzieciom. W ramach tej akcji wyjątkowe prezenty otrzymały dzieci z publicznych, rodzinnych domów dziecka, oraz innych placówek opiekuńczo-wychowawczych z Poznania i Wielkopolski. Darczyńcami były firmy z branży deweloperskiej, które połączył szczytny cel. Nad całością czuwał wyjątkowy patron: Polski Związek Firm Deweloperskich Oddział w Poznaniu, a o wydarzeniu napisały lokalne oraz ogólnopolskie media. Obdarowani wraz z opiekunami, jak i organizatorzy akcji, mówią razem: DZIĘKUJEMY!

 MATERIAŁY ORGANIZATORA

Stworzenie wspólnych, pełnych uśmiechu chwil w atmosferze świąt Bożego Narodzenia – taki szczytny cel połączył firmy deweloperskie biorące udział w akcji zorganizowanej przez Mission PR. Przygotowania do tegorocznej, 12.edycji trwały od kilku tygodni. W tym czasie organizatorzy zobowiązali się dopracować event w każdym detalu – od przedstawienia idei po sam finał przedsięwzięcia, który odbył się 20 grudnia w Wielkiej Fabryce Elfów w Pawilonie nr 2 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. – Poszukiwanie odpowiedniego miejsca, stworzenie listy prezentów, dogranie wszystkich atrakcji, potwierdzenie uczestników, zaproszenie darczyńców oraz mediów to tylko najważniejsze zadania, jakie wykonaliśmy, a było ich zdecydowanie więcej. Za nami wyjątkowy czas. Akcja „Deweloperzy Dzieciom” wymaga dużego wysiłku wszystkich osób zaangażowanych. Myśli dotyczące tego przedsięwzięcia, a zwłaszcza jego finału, towarzyszyły nam każdego dnia, ale jest to dzieło, które z pewnością będziemy kontynuować – mówi Marek Szewczak z firmy Mission Public Relations.

Wielka Fabryka Elfów to miejsce przepełnione magią Świąt Bożego Narodzenia, dlatego idealnie sprawdziło się w przypadku finału akcji Deweloperzy Dzieciom. Podczas kilkugodzinnego wydarzenia, podopieczni publicznych, rodzinnych domów dziecka, a także innych placówek opiekuńczo-wychowawczych skorzystali z dostępnych atrakcji. Spotkanie elfów, śpiewanie kolęd, zabawy ruchowe, zagadki, czy nawet wspólne tworzenie świeczek, łapaczy snów i dekorowanie bombek – to wszystko sprawiło, że czas płynął w błyskawicznym tempie. Podczas świątecznego spotkania nie mogło zabraknąć wizyty Świętego Mikołaja, wręczającego wymarzone prezenty. 

Swoim wyjątkowym patronatem akcję wsparł Oddział Poznański Polskiego Związku Firm Deweloperskich. O akcji, rok do roku organizowanej przez Mission Public Relations piszą media: Dopoznania.pl, Epoznan.pl, Eurobuildcee.com, Głos Wielkopolski, Nasz Głos Poznański, Nowy Adres, Otodom, RynekPierwotny.pl, Sukces Po Poznańsku, TerazDom i WTK.

 Tegoroczną edycję wsparli: Agrobex, Area Development, art.Locum, Ataner, Constructa Plus, Cordia, Dombud Development, EBF Development, Greenbud Development, Grupa Inwest, Inwestycje Wielkopolski, KDM Deweloper, KM Building, Konimpex Invest, Masterm, Monday Development, Nickel Development, NovaForm, Proxin, Quadro Development, Robyg, Ronson Development, Skaland, Sky Investments, Spravia, Śniadecki Development, Vinci Immobilier, Villa Developer, Virke. - Od lat angażujemy się w wiele projektów wynikających z zasad społecznej odpowiedzialności biznesu. Promujemy aktywność fizyczną, wspieramy wydarzenia kulturalne, a także pomagamy w edukacji i rozwoju dzieci oraz młodzieży. Jesteśmy mocno zorientowani na lokalne inicjatywy i cieszę się ogromnie, że mogliśmy kolejny raz wspomóc akcję, która dostarcza tyle radości i zabawy podopiecznym placówek opiekuńczo - wychowawczych z Poznania i Wielkopolski – mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży spółki Agrobex.
Cieszymy się, że w branży, w której działamy nie brakuje osób o dobrym sercu. Akcja Deweloperzy Dzieciom to wspaniała, lokalna inicjatywa, którą wpieramy od wielu lat. Za każdym razem widzimy uśmiechy na twarzach dzieci, a to dowód, że nasze zaangażowanie jest bezcenne – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel firmy KM Building.
- W otoczeniu, w którym funkcjonujemy jest sporo dzieci, którym możemy sprawić radość, pomóc i właśnie dzięki takim akcjom, jak Deweloperzy Dzieciom to się rokrocznie udaje – podkreśla Agata Nowaczyk z poznańskiego biura spółki EBF Development.
- Cieszymy się, że tylu darczyńców zaangażowało się w akcję Deweloperzy Dzieciom, w tym także liczne grono członków naszego oddziału. Wiemy, że w zmieniającym się świecie pomaganie ma ogromne znaczenie. Na dodatek jest przywilejem a nie obowiązkiem. Daje poczucie sensu i weryfikuje stan naszego serca, a nie portfela - podsumowuje Andrzej Marszałek, prezes zarządu Oddziału Poznańskiego PZFD.