Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Dla biznesu, dla ciebie

05.09.2023 10:18:58

Podziel się

Zaledwie kilka kilometrów od Poznania można zorganizować event marzeń, szkolenie, spotkanie integracyjne czy wesele, próbując przy tym pysznej, autorskiej kuchni, a potem odpocząć w nowoczesnym i pięknym lobby czy w strefie chilloutu. Kameralna atmosfera powoduje, że zmęczeni całym dniem w centrum miasta, do którego dojazd zajmuje tylko 12 minut, odpoczywamy, rozkoszując się okolicą. To miejsce nie tylko dla biznesu, bo weekendy tematyczne, zajęcia z jogi, warsztaty i spektakle dla dzieci, weekendowe obiady rodzinne czy grillowanie na żywo zachęcają do przyjścia do Restauracji Hubo przy hotelu Hampton by Hilton w Swarzędzu. Jeśli jeszcze tutaj nie dotarliście, to najwyższy czas to zrobić.

TEKST: Joanna Małecka
ZDJĘCIE: Bonderphotography
[współpraca reklamowa]

Hotel położony jest daleko od zgiełku, ale łatwo tutaj dojechać z każdej strony. Bliskość autostrady A2 czy trasy ekspresowej nr 92 Poznań – Warszawa powoduje, że chętnie zaglądają tutaj goście. Pokoje są przestronne, ładnie urządzone, a na ścianach wiszą zdjęcia samochodów. – To wielka pasja właściciela hotelu – mówi Marcin Humerski, dyrektor Hampton by Hilton Poznań Swarzędz. – Stąd obecność motywu samochodu w wielu miejscach naszego hotelu.

Konferencje i szkolenia
Przestronne, wygodne i pięknie zaaranżowane lobby zachęca do tego, by choć na chwilę złapać tutaj oddech. Ogromny, bezpłatny parking i multimedialne zaplecze konferencyjne w części HUBO są niewątpliwie dużymi atutami tego miejsca. Nic dziwnego, że coraz więcej osób organizuje tutaj szkolenia, integracje, uroczyste gale czy jubileusze. – Największa sala w przestrzeni konferencyjnej ma 400 m2. Dzięki systemowi mobilnych ścianek możemy dowolnie konfigurować przestrzeń – wyjaśnia Magdalena Stachurska, Head of Sales & Marketing Hampton by Hilton Poznań Swarzędz. – Sale znajdują się na parterze, są przeszklone, zapewniając odpowiednią ilość światła, a przesuwna szklana ściana zewnętrzna pozwala na wprowadzenie do środka np. samochodu.

Nie bez powodu tę przestrzeń upodobali sobie okoliczni przedsiębiorcy, którzy regularnie organizują tutaj spotkania biznesowe, szkolenia oraz premiery nowych modeli samochodów.

Centrum Konferencyjne HUBO, przy Hotelu Hampton by Hilton w Swarzędzu łączy funkcję konferencyjną, restauracyjną i hotelową. Umożliwia organizację zarówno wystawnych bankietów dla kilkuset osób, jak i kameralnych spotkań biznesowych. W połączeniu z hotelem zapewnia najwyższą jakość usług oraz indywidualne podejście do każdej oferty. - Każde wydarzenie projektujemy w oparciu o potrzeby naszych gości tak, aby spełniało ich oczekiwania i realizowało założone cele – mówi Magdalena Stachurska. - Jesteśmy elastyczni, a wydarzenia projektujemy w oparciu o potrzeby naszych klientów. Dbamy o każdy szczegół oraz jakość i atmosferę.

Dla planety
Hampton by Hilton i HUBO to miejsce, gdzie komfort idzie w parze z troską o środowisko. - Jesteśmy nowoczesnym hotelem oraz centrum konferencyjnym z multimedialnym systemem obsługi sal, który pozwala zdalnie sterować oświetleniem, nagłośnieniem czy klimatyzacją, a system Digital Key pozwala otworzyć drzwi pokoju hotelowego własnym smartfonem. Staramy się jednak świadomie korzystać z naszych zasobów – mówi Magdalena Stachurska. - Aby zmniejszyć ślad węglowy, zdecydowaliśmy się na zamontowanie paneli fotowoltaicznych i korzystamy z elektrycznych samochodów służbowych. Na parkingu znajduje się stacja ładowania i każdy gość może z niej skorzystać. Bierzemy również udział w pilotażowym programie sieci Hilton dotyczącym zrównoważonego rozwoju – Light Stay oraz jesteśmy obecni w programie „To good to go”. Jest to food weastingowa aplikacja, która zapobiega marnowaniu jedzenia.

Pyszna, autorska kuchnia
Każdy, kto odwiedzi restaurację i centrum konferencyjne HUBO w Swarzędzu, z pewnością skosztuje przysmaków autorskiej kuchni. Comber z sarny, cieszący się ogromną popularnością, regionalne przystawki, sezonowe zupy i wyśmienite słodkie desery mają już swoich wielkich fanów. Ze względu na swoje kulinarne doświadczenie, Marcin Humerski, dyrektor hotelu, szczególną uwagę poświęca promocji regionalnej kuchni. Każda konferencja czy event to też menu uszyte na miarę. A po wydarzeniu hotel oferuje 103 pokoje, w których odpocząć może łącznie 250 osób. Rano na każdego czeka pyszne śniadanie i kawa prosto z ekspresu w specjalnie wydzielonej, dobrze zaprojektowanej śniadaniowni.

Lokalnie, blisko ludzi
Hotel to nie tylko doskonałe miejsce dla gości biznesowych, ale też dla lokalnej społeczności. Przez całe lato odbywały się tutaj weekendy tematyczne – był wieczór włoski, meksykański, grecki, hiszpański z muzyką na żywo, power joga czy wyjazdy na śniadania na trawie do pobliskiego Swarzędzkiego Ośrodka Kultury. – Wakacje zakończyliśmy grillowaniem z muzyką pod gwiazdami – mówi Marcin Humerski. – Wspieramy lokalne wydarzenia – byliśmy obecni na Józefinkach, Dniach Swarzędza i na Biegu Szpot, gdzie przekazaliśmy vouchery do naszej restauracji HUBO. Wkrótce, z górnego piętra hotelu, będzie można podziwiać przepiękną panoramę Swarzędza. Planowane jest otwarcie nowej restauracji na tym poziomie. Natomiast na parterze, w pobliżu strefy konferencyjnej, powstanie ogród zimowy.

Sportowy akcent
Centrum Konferencyjne HUBO zostało tegorocznym partnerem 80. Tour de Pologne. To tutaj siedzibę miało przedstartowe centrum akredytacyjne, pełniące kluczową funkcję w procesie rejestracji i identyfikacji uczestników imprezy. Odbyła się tutaj także ostatnia przed rozpoczęciem wyścigu konferencja prasowa. – Nie mieliśmy wątpliwości co do podjęcia współpracy. Centrum Konferencyjne HUBO oferuje doskonałe warunki, a także profesjonalizm i zaangażowanie zespołu. Jest to idealne miejsce do przeprowadzenia tak ważnych przedstartowych aktywności oraz zapewnienia komfortu wszystkim uczestnikom Tour de Pologne – podkreśla Czesław Lang, dyrektor wyścigu.