Witamy w LIPCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Dobrze, że jesteś - spotkanie

Podziel się

Za nami kolejne spotkanie z serii „Dobrze, że jesteś – spotkanie dobrego biznesu” prowadzone przez Wojciecha Wrocińskiego. Po raz kolejny sala była wypełniona po brzegi. Na spotkaniu goście mieli okazję wysłuchać trzech rozmów z inspirującymi prelegentami.

ZDJĘCIA: OH!PHOTO Ewelina Szindler

Pierwszym z rozmówców był Piotr Strzyżewski, który zajmuje się podnoszeniem wyników firm o 30-50% w rok i więcej, doskonaląc zarządzanie. Następnie wystąpiła Agnieszka Wnuk zajmująca się marketingiem B2B, na co dzień współpracuje z przedsiębiorcami w zakresie doradztwa planowania działań marketingowo-sprzedażowych. Ostatnim prelegentem był Rafał Labijak - polski artysta-malarz urodzony w 1968 roku; zamieszkały na stałe w Poznaniu.

Niespodziankę dla gości przygotowała Anna Wójcik, która pomiędzy prelekcjami poprowadziła ćwiczenia z oddychania, zachęcając do udziału w prowadzonych przez nią warsztatach „Zatrzymaj się dla siebie” 12.05.2024r. (niedziela) w godz.: 11.00 – 15.00.

Networking i rozmowy w cudownej atmosferze trwały do późnych godzin nocnych. Jeśli chcesz dołączyć do spotkań „Dobrze, że jesteś – spotkania dobrego biznesu” możesz to zrobić 19.06 – spotkamy się wtedy na śniadaniu biznesowym. Więcej szczegółów na Evenea.pl pod hasłem „Dobrze, że jesteś”.