Witamy w CZERWCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Dzieło doskonałe

15.11.2018 18:00:00

Podziel się

Piękny uśmiech to dziś coś więcej niż tylko proste i białe zęby. Dla doktor Agnieszki Kulik, właścicielki Exclusive Dental Studio niezwykle ważna jest też oprawa uśmiechu, czyli usta i to co wokół nich. Z myślą o swoich pacjentach i odpowiadając na ich potrzeby powstało Exclusive Beauty Studio, które oferuje zabiegi uszyte na miarę każdego, bazujące na najlepszych na rynku preparatach marki Neuavia.

TEKST: Joanna Małecka
ZDJĘCIA: Exclusive Beauty Studio

Exclusive Beauty Studio jest odpowiedzą na potrzeby pacjentów, na co dzień korzystających z Exclusive Dental Studio. – Początkowo pracowałam jako stomatolog i pewnego dnia moje przyjaciółki zmotywowały mnie do tego, żeby zadbać nie tylko o zęby, ale także o tę otoczkę, czyli o uśmiech – mówi doktor Agnieszka Kulik. – I pewnego dnia dostałam od nich prezent w postaci kursu medycyny estetycznej. Było to 8 lat temu i tak właśnie zaczęła się moja przygoda z tą dziedziną. Skończyłam pierwszy kurs, pojechałam na kolejny i następny.

Początkowo wykonywała zabiegi dla rodziny i przyjaciół. Uczyła się, sprawdzała. Aż w końcu postanowiła fundować piękny uśmiech swoim klientom. – Zastanawiałam się na jakich produktach powinnam pracować, ponieważ na rynku mamy ogromny wybór – dodaje doktor Agnieszka Kulik. – Zdecydowałam się na markę Neauvia, ponieważ ich preparaty mają idealny skład, a co najważniejsze są bezpieczne dla pacjenta. To, żeby pomóc w tworzeniu uśmiechu doskonałego zasugerowały jej pacjentki, które w Exclusive Beauty Studio regularnie zaczęły poddawać się zabiegom korygującym kształt ust czy nawilżającym. – Wiadomo, że z wiekiem tkanka tłuszczowa zanika. Pojawiają się zmarszczki palacza nawet u osób, które nigdy nie paliły. I jeśli ktoś ma piękne zęby chciałby żeby jego uśmiech wyglądał idealnie – wyjaśnia dr Agnieszka Kulik. – Stąd moje holistyczne podejście do całej twarzy pacjenta. Zmarszczki można w łatwy sposób usuwać poprzez podanie pacjentom koktajlu na bazie kwasu hialuronowego. Jeżeli chodzi o bruzdy nosowo – wargowe – są to zmarszczki, które przebiegają od kącika nosa do kącika ust – można je wypełnić kwasem hialuronowym. – Pracujemy na bardzo nowoczesnych wypełniaczach firmy Neauvia, które są bezpieczne dla pacjenta i zgodne z ludzkim organizmem – mówi dr Agnieszka Kulik. – Pomagają też w funkcjonowaniu tkanek. Zabieg wykonany z sukcesem to taki, który jest niezauważalny dla osób trzecich.

Warto dodać, że kwas hialuronowy jest niezbędny do tego, by nasza skóra była jędrna i naturalnie posiadamy go w organizmie. Niestety z biegiem lat włókna kolagenowe zaczynają zanikać i trzeba stworzyć nowe rusztowanie dla tkanek miękkich. Przez to, że proces starzenia postępuje, skóra twarzy zaczyna nam się obniżać.

– Dlatego wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego Neauvia  można w doskonały sposób nawilżyć usta, zwłaszcza w okresie jesienno – zimowym, kiedy przebywamy dużo w pomieszczeniach sztucznie ogrzewanych – wyjaśnia doktor Agnieszka Kulik. – Wychodząc na zewnątrz usta dodatkowo powinno się smarować preparatami natłuszczającymi.

W Exclusive Beauty Studio można wykonać również inne zabiegi, jest ich cały wachlarz dal kobiet, jak również dedykowane specjalnie mężczyznom. Największą popularnością cieszą się manicure czy pedicure oraz relaksujący masaż. Klientki regularnie też korzystają z endermologii czy ujędrniających zabiegów na ciało. W tym miesiącu odbędzie się otwarcie drugiego gabinetu – w centrum handlowym Posnania. Z pewnością będzie to interesująca alternatywa do zakupów bądź też zabiegi będą miłym początkiem spędzania czasu z przyjaciółkami czy rodziną. – Wszystko to co mamy w swojej ofercie tworzymy dla naszych pacjentów – kwituje doktor Agnieszka Kulik. – To oni sugerują nam swoje potrzeby i to dla nich się zmieniamy. A my robimy wszystko, żeby pacjentom było komfortowo i żeby czuli się u nas jak najlepiej. To się nigdy u nas nie zmieni i na to dajemy gwarancję!