Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Fala Warta Poznania

06.07.2022 13:33:44

Podziel się

Już w najbliższy piątek (08.07) Wielkie otwarcie Klubu na Fali w Poznaniu. To zupełnie nowy format beach baru niespotykanego do tej pory u nadbrzeża Warty. Obiekt ściśle nawiązuje do swojego pierwowzoru położonego nad jeziorem Dominickim, ale poznańska wersja została rozszerzona o dodatkowe elementy, oferując wyjątkową w skali kraju, a nawet Europy, przestrzeń do spędzania wolnego czasu… i nie tylko.

Goście Fali poczują się jak na egzotycznych wakacjach w środku wielkiego miasta. Żywe palmy sprowadzane z Hiszpanii, ręcznie robione żyrandole z Indonezji, pod stopami biały, delikatny piasek, do tego wyśmienite dania i orzeźwiające koktajle… brzmi jak przepis na udany relaks? Klub na Fali to miejsce, w którym krzyżują się rozrywka, sport i wypoczynek. Otwarte codziennie od 10 rano.


Nieodłącznym elementem lokalu jest muzyka klubowa. Goście mogą liczyć na wieczorne Dj-skie sety    i muzykę na żywo przy zachodzącym słońcu. Dla miłośników kina przewidziane są seanse filmowe „pod gołym niebem”. Na przestrzeni równej blisko 5 tys. mkw  znajduje się plaża, boisko do koszykówki 3x3, strefa street workout i tor do skimboardingu. Dla tych, którzy chcą i mogą pozwolić sobie na pracę w niecodziennych okolicznościach została przygotowana strefa coworking-owa. Nie brakuje również placu zabaw i atrakcji dla dzieci.

www.klubnafali.pl