Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Father and son together as one!

06.09.2023 12:39:21

Podziel się

Niezwykle ważna relacja, jaka łączy ojca z synem potrzebuje wyjątkowej pielęgnacji. Na pewno pomagają temu wspólne wyjścia czy po prostu spędzanie czasu w swoim towarzystwie. Przyjść razem do fryzjera to coś więcej niż samo strzyżenie włosów.

Wyjście do fryzjera to wspólna integracja, do jednego z nielicznych miejsc, w których panowie rzeczywiście przebywają sami. Zwłaszcza soboty są tymi dniami, podczas których nadreprezentacja rodzinna jest szczególnie widziana w barber shopach. W tym i oczywiście w naszej Jamie.

Zawsze zachęcamy do wizyt pokoleniowych, ponieważ to są te dobre wspomnienia, które najdłużej pozostają w pamięci. A piątkowo- sobotnie wyjście do fryzjera to dla wielu naszych klientów po prostu weekendowy rytuał.

Kiedy zaproponowaliśmy kilku z nich wspólną sesję taty z synem odzew był ogromny, bo we współczesnym świecie panowie czują, że chcą też uzewnętrznić swoją więź z następcą tronu. Kiedy rozmawiam z ludźmi odnośnie ich wizyt u fryzjera w pacholęcym wielu, najczęściej słyszę, że oprócz zapachu wody kolońskiej, deski, na której siadali czy brylantyny używanej do przeczesania grzywki, najbardziej pamiętają to, że to wtedy był z nimi tata. Wzruszające, ale zarazem prawdziwe. Uścisk dłoni z panem fryzjerem, dostęp do męskich tajemnic czy traktowanie na fotelu jak prawdziwego dżentelmena, to zostaje na zawsze.

Father and son together as one!

Adam Szulc & Jama.

 

Fryzury:
Joanna Kaczmarek
Tamara Krupa
Adam Szulc
Adam Szulc Junior
Nikodem Szulc
Tymoteusz Woźniak 

Zdjęcia:
Maciej Bogaczyk

Modele:
Mikołaj Biderman
Wojtek Biderman
Jeremi Cegła
Maciej Cegła
Damian Dolata
Ignacy Dolata
Ksawery Dolata
Maciej Guziński
Witold Guziński
Aleks Jagielski
Julian Jagielski
Olaf Jagielski
Ignacy Laskowski
Ksawery Laskowski
Krystian Laskowski
Dawid Łagowski
Filip Łagowski
Łukasz Malewski
Stanisław Malewski
Damian Nowaczyk
Oliwier Nowaczyk
Mateusz Polewski
Miłosz Polewski
Robert Polewski
Adam Szulc
Adam Szulc Junior
Franciszek Szulc
Nikodem Szulc