Witamy w LIPCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

FineDiningWeek 2024 odbędzie się #wHarmonii! Rezerwacje już wystartowały!

Podziel się

Festiwal sztuki restauracyjnej FineDiningWeek® powraca pod hasłem #wHarmonii! Wyjątkowe doświadczenia restauracyjne dostępne są w atrakcyjnej, festiwalowej cenie w niemal 100 najlepszych restauracjach premium w Polsce. Rezerwacje wystartowały na FineDiningWeek.pl

Doświadczaj #wHarmonii!
Najbliższa edycja festiwalu sztuki restauracyjnej będzie opowieścią o dążeniu do idealnego wyważenia smaków oraz doskonałego balansu pomiędzy tradycją, a nowatorskimi, kulinarnymi doświadczeniami Chefów kuchni, a także o harmonii z naturą poprzez wykorzystanie sezonowych składników najwyższej jakości. FineDiningWeek® to dbałość o kompleksowe doznania gości, obejmujące zarówno aspekt kulinarny, jak i wrażenia estetyczne oraz atmosferę i poziom obsługi.

Odkryj mistrzowskie menu!
Festiwal FineDiningWeek® odbędzie się w największych regionach Polski: Krakowie, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie, Wrocławiu, oraz na Śląsku i w Łodzi. W ramach Festiwalu odwiedzić można najlepsze restauracje premium w Polsce, zarówno klasy fine dining, jak i te aspirujące, w których smak, styl i doświadczenie spotykają się w pełnej harmonii. Swoje wyjątkowe menu przygotuje ponad 100 Restauracji – wśród nich poznańskie: The Time, Dram: Restaurant & Cocktail Bar czy NIFTY. Pełna lista Restauracji na FineDiningWeek.pl

Pełna lista Restauracji na FineDiningWeek.pl
Goście Festiwalu mają do wyboru krótszą lub dłuższą ofertę: 3 dania + amuse-bouche + prezent od partnera za 99 zł, 5 dań + amuse-bouche + prezent za 179 zł, oraz większe, rozbudowane menu w cenie powyżej 300 zł, do każdej rezerwacji jest doliczana opłata festiwalowa w wysokości 5,98 zł. 

Najlepsze Restauracje w wyjątkowej cenie!
Odkryj harmonię smaku, stylu oraz doświadczeń i rezerwuj już teraz na stronie Festiwalu FineDiningWeek.pl. Należy wybrać liczbę osób, datę, godzinę oraz jedno z dwóch menu. Każda wizyta w Restauracji podczas Fine Dining Week jest przewidziana na 120 minut.

Rezerwacje: FineDiningWeek.pl

Start sprzedaży: 12 czerwca 2024

Termin Festiwalu: 3 lipca – 11 sierpnia 2024

 

O FineDiningWeek®:


Festiwal FineDiningWeek® od 2016 roku łączy polskie restauracje klasy premium z prawie 1,5 mln Gości. W Festiwalu co edycję bierze udział prawie 100 restauracji z których każda oferuje menu 3 lub 5-daniowe, stworzone z pasją, oddaniem i kreatywnością, której towarzyszy prezent od partnera, tworząc pełen wachlarz dopełniających się smaków. FineDiningWeek® to troska o kompleksowe doświadczenie Gościa, obejmujące najwyższy poziom kuchnii, wyjątkową gościnność oraz wrażenia estetyczne.

Tegoroczna edycja pod hasłem #wHarmonii odbędzie się w dniach 3 lipca - 11 sierpnia. Rezerwacje startują już 12 czerwca.

Aby dowiedzieć się więcej o organizowanych Festiwalach odwiedź :
RestaurantClub.pl

***

Opisy przypadków, porównania, statystyki, badania oraz rekomendacje odnoszą się do stanu obecnego. Ich publikacja ma cel informacyjny i nie należy się na nich opierać w zakresie doradztwa operacyjnego, marketingowego, prawnego, technicznego, podatkowego, finansowego lub jakiekolwiek innego. Restaurant Club  nie gwarantuje kompletności ani dokładności informacji zawartych w tym dokumencie. Nie przyjmuje także żadnej odpowiedzialności, która może wynikać z polegania na takich informacjach.