Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Firma Hardsoft Telekom ma 30 lat

02.02.2023 13:04:12

Podziel się

Hardsoft Telekom przez trzy dekady rozwija zakres swoich usług oraz kompetencji. Oferuje doradztwo i kompleksową obsługę przedsiębiorstw i instytucji. Od początku działalności zajmuje się sprzedażą systemów informatycznych, projektowaniem i wykonaniem sieci, infrastruktury serwerowej czy okablowaniem strukturalnym. Posiada zaawansowane i kompleksowe rozwiązania oraz wysoko wykwalifikowany zespół doradców, inżynierów i serwisantów, który zapewnia klientom szeroką wiedzę w zakresie sprzętu, oprogramowania i usług.

Z okazji 30-lecia zorganizowali cykl wydarzeń dla stałych i potencjalnych klientów. Jednym z wydarzeń było „Śniadanie z NetApp i ITManager oraz pokaz i szkolenie baristy”. Goście mogli posłuchać wykładu pt. „Bezpieczeństwo i efektywność przechowywania krytycznych danych w systemach informatycznych – kompleksowe portfolio NetApp”, a także dowiedzieć się jak działa centralne zarządzanie procesami IT oraz komputerami z wykorzystaniem systemów ITManager, OXARI ITSM. Nie obyło się bez konkursu z nagrodami, a także drobnymi upominkami dla gości. Zorganizowano również specjalne seminarium. Specjaliści Veeam i Fortinet opowiedzieli o produktach pozwalających na zwiększenie bezpieczeństwa danych w firmach i instytucjach publicznych. Tomasz Turek, Senior Systems Engineer w Veeam przedstawił jakie zmiany nastąpiły w Veeam Backup & Replication – v12, a Maciej Leszczak, Systems Engineer, pokazał portfolio produktów Fortinet, mówił m. in. o Fortimail (w kontekście ochrony O365), FortiAuthenticator i FortiNAC.

Przy organizacji wydarzeń warto również wspomnieć o drugiej marce firmy, czyli Salonie HTaudio, w którym cyklicznie organizowane są odsłuchy w profesjonalnej sali odsłuchowej, gdzie testuje się dostępny w sklepie sprzęt audio.

 - Pragniemy podziękować wszystkim naszym klientom, z którymi mieliśmy dotychczas przyjemność współpracować i realizować projekty, wdrożenia i szkolenia. To dzięki Wam od 30 lat rozwijamy naszą firmę, by poszerzać ofertę i naszą wiedzę, dostarczając Wam najwyższej klasy rozwiązania teleinformatyczne – podsumowuje zarząd firmy. - Podziękowania należą się również naszym Partnerom i Dystrybutorom, z pomocą których jesteśmy wstanie w szybki i profesjonalny sposób przygotować ofertę i dostarczyć zamówiony sprzęt/ usługi. Życzymy sobie i Wam dalszych sukcesów i kolejnych lat owocnej współpracy.

www.sklep.htaudio.pl
www.ht.poznan.pl.