Witamy w CZERWCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Gala Fundacji Mam Marzenie [GALERIA ZDJĘĆ]

19.12.2023 10:40:54

Podziel się

Grudniowy wieczór, udekorowana choinka, sala wypełniona gośćmi i gwar rozmów, których powracającym tematem są marzenia. Właśnie taka atmosfera co roku towarzyszy Wielkiej Charytatywnej Gali Fundacji Mam Marzenie.

ZDJĘCIA: Marek Kępiński i Mya Kulbacki

W czerwcu Fundacja obchodziła 20 urodziny i dokładnie taka tematyka towarzyszyła tegorocznej gali. Wydarzenie poprowadziła Ambasadorka Fundacji, Małgorzata Kożuchowska wraz z Rafałem Zawieruchą. Urodziny Fundacji nie były jedynym powodem do świętowania tego wieczoru – już na samym początku wydarzenia mieliśmy okazję poznać Milana, podopiecznego Fundacji, którego największym marzeniem była imprezka z okazji rocznicy przeszczepu. Czy byłby lepszy moment do świętowania tak ważnego wydarzenia niż Wielka Charytatywna Gala? Jak na imprezkę przystało, przybyło wielu gości, była muzyka, prezenty oraz tort. Ale nie było to jedyne zrealizowane marzenie tego wieczoru! Spełnienie swoich największych marzeń mieli okazję świętować również Natalka, która marzy o wyjeździe do Londynu śladami Harrego Pottera, Dawid, który marzy o rowerze, Maja, która marzy o wyjeździe nad błękitne morze, gdzie będzie mogła wypocząć na piaszczystej plaży oraz Oskar, który marzy o gitarze elektrycznej. Całość wydarzenia uświetnili swoimi występami Arek Kłusowski, Mezo oraz John Porter. Tradycyjnie na Gali odbyła się też licytacja - tym razem nie był to żaden przedmiot, natomiast pani Małgorzata Kożuchowska wystawiła… autorską wersję sprzątania mieszkania, która uzyskała astronomiczną kwotę 20.000 zł!

Ten wieczór niewątpliwie był magiczny i zapadnie na długo w pamięci wszystkim, którzy mieli okazję w nim uczestniczyć.

 

Partnerzy Gali: LIDL Polska, Biuro Podróży ITAKA, Dramers, Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Fundacja Kultury bez Barier, Agencja GPD.

Patroni medialni: TVP3 Poznań, Meloradio, Radio EMAUS, Sukces po Poznańsku, Wielkopolska Magazyn Informacyjny.