Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Hillary Clinton na MTP

Podziel się

Tegoroczna edycja najbardziej prestiżowego wydarzenia gospodarczo-technologicznego w Polsce Impact’21 odbędzie się 27 i 28 października br. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Co roku w wydarzeniu biorą udział topowi menadżerowie z największych globalnych firm, decydenci polityczni, regulatorzy, wybitni naukowcy oraz światowej klasy eksperci. Podczas konferencji, której gospodarzem jest Grupa MTP, wystąpi była sekretarz stanu i senator stanu Nowy Jork Hillary Clinton.

 

 

 

TEKST: Zuzanna Mojska

 

Impact po dwóch sezonach hybrydowej obecności w Warszawie przenosi się do stolicy Wielkopolski. Dwudniowa konferencja organizowana na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się na czterech scenach, na których wystąpi ponad czterystu mówców w szesnastu ścieżkach tematycznych. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Hillary Rodham Clinton, była sekretarz stanu i senator stanu Nowy Jork, pierwsza dama Stanów Zjednoczonych oraz kandydatka na prezydenta USA w 2016 r. Dyskusji na żywo z sekretarz Clinton będzie mogła wysłuchać jedynie publiczność zgromadzona w Poznaniu. - Grupa MTP jest organizatorem i gospodarzem wielu konferencji i spotkań, w których biorą udział międzynarodowi goście, dlatego cieszy nas, że to grono poszerzy Hillary Clinton. Jej prelekcja przed publicznością zgromadzoną na Międzynarodowych Targach Poznańskich jest dowodem na to, że nie ma lepszego miejsca w tej części Europy na spotkania polityki, biznesu i nauki. Czeka nas wiele emocji i wystąpienia, które długo pozostaną w naszej pamięci – zapowiada prezes zarządu Grupy MTP Tomasz Kobierski.

 

Hillary Clinton połączy się on-line z publicznością zgormadzoną w Poznań Congress Center 27 października o godz. 11:00. Oprócz godzinnej dyskusji z byłą sekretarz stanu i senator stanu Nowy Jork, tegoroczna edycja Impact’21 skupi się na globalnych trendach związanych z zielonym ładem, transformacją energetyczną, cyfrową przyszłością, rozwojem e-commerce, otwartą bankowością i tematyką women empowerment.

Impact od 2016 jest jednym z największych i najważniejszych wydarzeń gospodarczo-technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Podczas wydarzenia ogłaszano wiele prestiżowych projektów, m.in. uruchomienie programu Start in Poland, premierę GovTech Polska czy Krajowego Planu Odbudowy. Wydarzenie organizowane jest w formule hybrydowej. Będzie transmitowane przez Wirtualną Polskę, money.pl i na platformie online Impact. Więcej na temat wydarzenia na stronie: www.impactcee.com