Witamy w CZERWCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Hotel AQUART Wellness & SPA – nowa inwestycja

Podziel się

Green House Development rozpoczyna budowę nowej nadmorskiej inwestycji – hotelu AQUART w Świnoujściu. Tym razem za projekt odpowiedzialna jest znana grupa architektoniczna Medusa Group, wielokrotny laureat prestiżowych nagród. Wygląda na to, że nad morzem pojawi się kolejna architektoniczna perełka.

TEKST I ZDJĘCIA: Green House Development

Green House Development ma już na swoim koncie prestiżowe, europejskie nagrody. Projekt kompleksu Wave Międzyzdroje Resort & SPA opracowany przez pracownię architektoniczną MODO Architektura otrzymał w Londynie European Property Awards 2022/23. Po tak świetnym odbiorze inwestycji wśród klientów i ekspertów z Polski i Europy czas na kolejne realizacje.

Hotel AQUART Świnoujście zaprojektowany został zgodnie z nowym trendem w architekturze określonym mianem biophilic. Koncepcja AQUART wyróżnia się nowoczesną architekturą z elementami roślinnymi na elewacji, ogrodem w stylu angielskim oraz wyjątkową dbałością o detale inspirowane naturą. Są to cechy charakterystyczne dla wspomnianego trendu. Doskonały design nawiązuje do pierwotnych założeń nadmorskich uzdrowisk.

AQUART – Nowoczesny hotel w Świnoujściu
Hotel AQUART Świnoujście zlokalizowany jest przy ul. Chrobrego, tuż obok nadmorskiej promenady, czyli głównego pasażu pieszego oraz ul. Uzdrowiskowej. Miejsce jest niewątpliwie prestiżowe. W odległości zaledwie kilku minut spacerem rozciąga się szeroka plaża, klienci będą również mieli szybki dostęp do atrakcji kurortu. W pierwszej fazie inwestycji w ofercie sprzedaży dostępnych jest 151 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni, choć zdecydowanie dominuje wielkość ok. 32 mkw. Dwie ostatnie kondygnacje to większe apartamenty o powierzchni od 50 do 60 mkw. W budynku zaplanowano ekskluzywną strefę basenową inspirowaną włoskimi rozwiązaniami tego typu założeń hotelowych z myślą o odpoczynku i relaksie.

Piękna cisza, spokój i pokój
Prywatność i wyciszenie to kolejne atrybuty AQUART Świnoujście. Wszystkie apartamenty wyposażone zostały w przestronne tarasy, które zapewniają intymność użytkowania dzięki dodatkowej części elewacji – ażurowej warstwie utworzonej z roślinności lub drewnianych pionowych lameli. Na szczególną uwagę zasługuje wyjątkowy design apartamentów. Stylowe elementy wyposażenia, naturalne barwy, wysokiej jakości tkaniny, niezwykła dbałość o detale – to wszystko jest obietnicą wspaniałego, luksusowego wypoczynku.

Tuż przy wejściu do budynku, na parterze, znajdzie się recepcja oraz komfortowe lobby. Restauracja zlokalizowana będzie na poziomie -1. Strefa SPA, jako niezależna część, znajdzie się na tej samej kondygnacji. Pomieści basen, jacuzzi i sauny oraz intymną przestrzeń odpoczynku.W perspektywie czasowej nieruchomości nadmorskie mają szansę zyskiwać na wartości. Nasza nowa inwestycja w Świnoujściu, uzdrowisku, które w ciągu ostatniej dekady bardzo się zmieniło, w nowoczesny nadmorski kurort, to kolejna nasza propozycja dla m.in. przedsiębiorców poszukających rozwiązań inwestycyjnych lub miejsca na wypoczynek – podkreśla Dariusz Grabowski, wiceprezes zarządu spółki Green House Development. – Oferujemy swoim klientom na część lokali w inwestycji system zakupów 10/90 pozwalający podpisać umowę przedwstępną po wpłaceniu 10 proc. wartości lokalu, a resztę po dwóch latach przy finalizacji umowy. W ten sposób gwarantujemy utrzymanie przez ten czas niezmiennej ceny pomimo podwyżek inflacyjnych w okresie trwania całej inwestycji obejmującej inne niewykupione lokale – podkreśla wiceprezes zarządu. Dzięki wprowadzeniu tego systemu w nowej inwestycji AQUART w Świnoujściu możliwa była sprzedaż w ciągu kilku miesięcy prawie 30 procent lokali.

Projekt gwarancją sukcesu

Za projekt odpowiedzialna jest znana grupa projektowa Medusa Group, która jest laureatem licznych nagród, m.in.: European Property Awards 2020-2021 w kategorii Best Hotel Interior Poland & Europe za Hotel The Bridge. W swoim portfolio posiada między innymi Hotel Nobu Warsaw czy Halę Koszyki. Medusa Group realizuje m.in. takie projekty, jak: showroom Maximum w Castellarano we Włoszech czy Infinity Pool House na Jamajce. Green House Development jest obecna na rynku deweloperskim w Polsce od prawie dwóch dekad. Od 2018 roku skupiona jest na inwestycjach w segmencie premium oraz luksusowym. Obok inwestycji nadmorskich oferuje obecnie luksusowe rezydencje w Miasteczku Wilanów – Hampton Residence Wilanów oraz Art Garden Wilanów z prywatną Aleją Rzeźb.

 

#materiałpromocyjny