Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

INNA NIŻ WSZYSTKIE

09.11.2020 13:39:43

Podziel się

Jest dokładnie taka jak TY! Wyjątkowa, niepowtarzalna i z charakterem. Biżuteria polskich artystów złotników nie płynie z prądem wykreowanych trendów. Jest ponadczasowa, uniwersalna i niezwykle wartościowa. Dlaczego? Bo stworzyli ją wrażliwi, utalentowani i kreatywni ludzie, właśnie po to, abyś Ty mogła otaczać się pięknem i podkreślać swoją nietuzinkowość!

Tekst: Ilona Rosiak-Łukaszewicz,
dyrektor Galerii YES
Zdjęcia: Alicja Iwańska

W biżuterii polskich artystów złotników odnaleźć można oryginalny design, najwyższą jakość wykonania i niepowtarzalność. To wszystko daje kobietom możliwość wyróżnienia się, podkreślenia indywidualnego charakteru i wyjątkowości.

Biżuteria autorska jest bowiem dziełem ludzkich rąk, ale przede wszystkim efektem kreatywności artystów i ich sposobem wyrażenia emocji. Sięgając więc po biżuterię polskich projektantów, obcujemy ze sztuką i nawiązujemy bezpośredni kontakt z jej twórcą.


Dodatkowo ta nietuzinkowa biżuteria staje się nośnikiem naszych pozytywnych emocji! Towarzyszy nam w ważnych życiowych momentach, wiążemy ją z konkretnymi ludźmi i wspomnieniami. Jej noszenie staje się więc magiczne, bo przenosi nas w czasie!


Wreszcie biżuteria to sposób wyrażania siebie. Bez względu na to, czy jesteś minimalistką, romantyczką a może miłośniczką klasyki, odpowiednio dobrana biżuteria podkreśli Twoje cechy, wydobędzie jeszcze większy potencjał i doda pewności siebie.

Wszystkiego, o czym tu mowa, doświadczyć możesz w Galerii YES – miejscu, które od ponad 20 lat promuje polską sztukę złotniczą, umożliwiając artystom zarówno prezentowanie wystaw, jak i sprzedaż wyjątkowej biżuterii kobietom poszukującym oryginalnych rozwiązań.


Ponadczasowe piękno jest więc na wyciągnięcie ręki! Otaczajmy się nim, doceniajmy pracę ludzkich rąk, dostrzegajmy wyjątkowość detali.

Życie utkane jest z małych momentów, które wywołują na naszych twarzach uśmiech. Kolekcjonujmy je świadomie w szkatułach naszej pamięci.

Gdzie nas znajdziecie?

Galeria YES

ul. Paderewskiego 7, Poznań

www.galeriayes.pl