Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Jacek Rozenek powstał!

16.07.2023 11:33:19

Podziel się

Popularny aktor Jacek Rozenek spotkał się z poznaniakami w Galerii Polskie Meble przy Al. Solidarności, gdzie opowiadał o swojej książce „Padnij, powstań”. Jest to poradnik dla osób dotkniętych udarem, a także ich rodzin i bliskich. Aktor w wieku 50 lat sam przeszedł udar i opowiedział o tym, jak stracił wtedy nie tylko zdrowie i sprawność, ale również miłość, pracę, pieniądze i znajomych.

Jak podnieść się po takim ciosie od życia? I jeszcze do tego wszystkiego pozostać niesamowicie pogodnym i inspirującym człowiekiem? Jacek Rozenek podczas spotkania autorskiego dzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat systemu pomocy, mówił o motywacji do ciężkiej pracy i momentach kryzysu w powrocie do sprawności. Aktor wiele czasu poświęcił na rozmowę z publicznością, bez budowania dystansu, w miłej atmosferze, która przypominała spotkanie w gronie dobrych przyjaciół. Jackowi Rozenkowi towarzyszył 60-kilogramowy pies Bunio rasy cane corso, który na co dzień pomaga mu w rehabilitacji. Organizatorem spotkania był Showroom Komandor.