Witamy w MAJU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

Jazda z tym pomaganiem, czyli DriveSquad zaprasza na finał WOŚP na Torze Poznań

24.01.2023 12:55:54

Podziel się

Jedna z najbardziej znanych ekip motorsportowych ponownie wspiera WOŚP. Ekipa Drive Squad zaprasza tym samym do odwiedzenia strefy motosportowej podczas 31. Finału na Torze Poznań.

Znana ekipa DriveSquad ponownie pokaże swoje wielkie serce do pomagania. Zobaczymy ją podczas 31 Finału WOŚP na Torze Poznań. Jako współorganizator wydarzenia, Drive Squad czeka na wszystkich zainteresowanych już 29 stycznia 2023 roku w strefie parku maszyn w godz. 10:00-19:00.

Dla przybyłych przygotowano przejazdy na prawym fotelu wyścigowymi Mini Cooper S, których pieniądze ze zbiórki zasilą skarbonkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W strefie chillout ekipa Drive Squad przygotowała moc atrakcji, będzie można też spotkać tam Mistrzów Polski Super S Cup.

Tor Poznań przygotował też dodatkowe atrakcje, takie jak pokazy aut sportowych, amerykańskich, zlot pojazdów zabytkowych i epoki PRL. Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć samochód Safety Car, ale i wziąć udział w paradzie po torze. Będą też food-trucki oraz ognisko ze światełkiem do nieba. Wydarzenie dla całych rodzin to idealna okazja do spędzenia popołudnia w atmosferze emocji i prędkości, ale i pomagania. W tym roku zbieramy na walkę z sepsą.

Wjazd na teren Toru Poznań jest bezpłatny.

DriveSquad i Tor Poznań wspierają podwójnie
Oprócz zbiórki i przejazdów na rzecz WOŚP, Drive Squad rozpoczął licytację pełnego wrażeń Dnia na Torze Poznań z Automobilklubem Wielkopolskim. Na Allegro pojawiła się więc aukcja charytatywna, w której do wylicytowania wypożyczenie Mini Cooper S z serii wyścigowej oraz pełny dzień jazd treningowych z Mistrzem Europy Strefy Centralnej 2021 Jakubem Litwinem.