Witamy w LIPCU! Najnowszy numer SUKCESU jest już dostępny 🌞 zapraszamy do lektury e-wydania najpopularniejszego magazynu lifestylowego o Poznaniu 🌞  

Organizator:

#jestemSobą KWIECIEŃ 2024

03.04.2024 09:48:45

Podziel się

Wspólnie ze SWAN Photography realizujemy akcję pt. #jestemSobą. Każdego miesiąca pokazujemy spełnione kobiety, na różnych etapach życia, które odważnie przez nie idą, są dumne ze swojej kobiecości, nie boją się marzyć, pozostając sobą. Poznajcie Monikę.

Jestem sobą bo tylko dzięki temu udało mi się dojść do miejsca w którym jestem teraz. Dumna z rodziny jaką stworzyłam, pracy zawodowej jaką wykonuje i ludzi, którymi się otaczam. Mam własne wartości i priorytety, które ukształtowały się na podstawie tego jaka naprawdę jestem. Realizuję się zawodowo i hobbystycznie mając wsparcie i miłość kochającego męża i psa. Teraz czeka mnie kolejne wyzwanie, najważniejsza rola w moim życiu - bycie mamą. Cieszę się że, na tym etapie życia w pełni świadomie mogę powiedzieć że jestem kobietą spełnioną i szczęśliwą. Wierzę, że autentyczność i akceptowanie siebie i swoich decyzji to klucz do pełniejszego i szczęśliwszego życia.

Monika